super@urok-ua.com

Конспект уроку з читання в 4-му класі на тему: Остап Вишня “Веселі артисти”

Автор матеріалу: Конспект уроку з читання в 4-му класі на тему: Остап Вишня “Веселі артисти”

Ознайомити учнів із життєвим та творчим шляхом Остапа Вишні: вчити працювати з текстом; розвивати навички мовлення та пам’яті на уроках читання; розвивати уміння малювати словесні картини. Виховувати спостережливість, любов до тварин.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. На цьому уроці велика увага приділяється роботі з словом, текстом. Ігровий матеріал допомагає краще запам’ятати та засвоїти тему. Урок продуктивний та цікавий. Дякую.

  2. Конспект уроку відповідає вимогам нової української школи. Велика робота проведена над текстом (читання оповідання, бесіда за змістом, коментарі щодо лексичного значення слів, ігри, кросворди тощо) . Але чи можливо все заплановане виконати за один урок? Дякую.

  3. Вчитель вдало задає настрій на урок. Перед знайомством з новим твором проводиться підготовча робота, яка пов*язана з цирковою тематикою. Присутні інтерактивні вправи, завдання розвивального характеру, ігрова діяльність. Дякую.

  4. Цікава гра про етимологію слова, у четвертому завданні присутня інтеграція з українською мовою. Урок насичений різними видами діяльності. Відчувається колосальний досвід учителя. З уроку є що почерпнути молодим учителям. Маленька порада: мету формуйте не триєдину, а вказуйте на розвиток компетентностей. Успіхів!