super@urok-ua.com

Тема. О. Вишня «Мисливські усмішки»

Автор публікації
Автор матеріалу: Тема. О. Вишня «Мисливські усмішки»
Посада: учитель української мови та літератури
Місце роботи: Новотроїцька ЗШ І-ІІІ ступенів №4

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Документ детально описує урок, присвячений аналізу “Мисливських усмішок” Остапа Вишні (П. Губенко). Мета уроку: ознайомлення з фактами з життя автора, що стосуються створення твору, розкриття значення та особливостей “усмішки”, а також розвиток різних вмінь учнів, зокрема, зв’язного мовлення та аналітичних здібностей.

Хід уроку включає:

  1. Організаційний момент.
  2. Повідомлення теми та мети уроку.
  3. Актуалізація опорних знань через бесіду та літературний диктант.
  4. Сприйняття та усвідомлення навчального матеріалу з аналізом усмішок “Сом” та “Як варити і їсти суп з дикої качки”.

Урок розвиває вміння аналізувати літературні твори, виховує любов до природи та інтерес до творчості Остапа Вишні. Використовуються аудіозаписи, відеоматеріали та словникова робота.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Конспект уроку побудований в основному методично вірно. Але була не реалізована одна із головних цілей — практичне опрацювання поняття “усмішка” як жанру літератури. Не згодна з постановкою саме такого проблемного запитання (Який жанр увів Остап Вишня в українську літературу?), до речі, навіть при такому формулюванні до нього не зверталися. Паспорт твору “Сом” неповний і логічно не послідовний. Дякую.