mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури. 11 клас. Профільний рівень. “Остап Вишня. Цикл “Мисливські усмішки”

Конспект уроку призначений для 11 класу профільного рівня. Розглядається цикл гуморесок Остапа Вишні “Мисливські усмішки”, зокрема гуморески “Як варити і їсти суп із дикої качки”, “Сом”.

Конспект уроку

 • : Задорожня Людмила Олександрівна
 • : Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови та літератури
 • : Навчально-виховнай комплекс "Гімназія із загальноосвітньою школою І ступеня" управління освіти Костянтинівської міської ради Донецької області
 • Конспект уроку з української літератури
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1286

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Ознайомлення з життям і творчістю Остапа Вишні відбувається за допомогою використання вікторини, попередньої підготовки учнів до уроку, роботи в групах, методу “Прес”. Ви той вчитель, котрий не стоїть на місці, іде в ногу з життям, використовує сучасні інноваційні технології. Дякую.

 2. Людмила Олександрівна обрала ефективні технології навчання,дотримується сучасної структури уроку.Підготувала і продумала всі питання й можливі відповіді,дала випереджувальні завдання.Робота в групах максимально реалізована протягом уроку

 3. Гарний конспект уроку на чудову атмосферну тему. Вдало підібраний метод організації під час вивчення нового матеріалу дозволяє учням здобувати знання в групах, вчить міркувати, обговорювати, пропонувати і доводити свою позицію. Позитивним є долучення до роботи критика і літературознавця (учні).

 4. Вчитель дотримується структури комбінованого уроку. Під час уроку застосовуються різні форми та методи викладу навчального матеріалу. Учні отримали випереджувальне завдання , яке, як я зрозуміла, опрацьовували в групі та презентували на уроці.Домашнє завдання диференційоване.