super@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури. 11 клас. Профільний рівень. “Остап Вишня. Цикл “Мисливські усмішки”

Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури. 11 клас. Профільний рівень. “Остап Вишня. Цикл “Мисливські усмішки&...

Конспект уроку призначений для 11 класу профільного рівня. Розглядається цикл гуморесок Остапа Вишні “Мисливські усмішки”, зокрема гуморески “Як варити і їсти суп із дикої качки”, “Сом”.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Задорожня Людмила Олександрівна
  • : Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови та літератури
  • : Навчально-виховнай комплекс "Гімназія із загальноосвітньою школою І ступеня" управління освіти Костянтинівської міської ради Донецької області
  • Конспект уроку з української літератури
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Мета уроку виконана частково, адже не було глибокого аналізу усмішок. Поверховим вважаю повідомлення учня-літературознавця про засоби творення комічного (названі правила, а які із засобів використовувалися письменником, не досліджено). Непереконливе повідомлення учня-критика. Робота в групах — “однобічна”. Не вистачає презентації, відео. Вибачте.

  2. Ознайомлення з життям і творчістю Остапа Вишні відбувається за допомогою використання вікторини, попередньої підготовки учнів до уроку, роботи в групах, методу “Прес”. Ви той вчитель, котрий не стоїть на місці, іде в ногу з життям, використовує сучасні інноваційні технології. Дякую.

  3. Людмила Олександрівна обрала ефективні технології навчання,дотримується сучасної структури уроку.Підготувала і продумала всі питання й можливі відповіді,дала випереджувальні завдання.Робота в групах максимально реалізована протягом уроку

  4. Гарний конспект уроку на чудову атмосферну тему. Вдало підібраний метод організації під час вивчення нового матеріалу дозволяє учням здобувати знання в групах, вчить міркувати, обговорювати, пропонувати і доводити свою позицію. Позитивним є долучення до роботи критика і літературознавця (учні).

  5. Вчитель дотримується структури комбінованого уроку. Під час уроку застосовуються різні форми та методи викладу навчального матеріалу. Учні отримали випереджувальне завдання , яке, як я зрозуміла, опрацьовували в групі та презентували на уроці.Домашнє завдання диференційоване.