Конспект уроку з української літератури для учнів 5 класу спеціальної школи. Тема. Звичаї та обряди українців. Хліб у нашому домі. За переказом Лідії Орел

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури для учнів 5 класу спеціальної школи. Тема. Звичаї та обряди українців. Хліб у на...
ПІБ автора: Каруценко Анжела Яківна
Посада: вчитель дефектолог
Місце роботи: КЗ "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа №3"

Пропоную Вашій увазі конспект уроку з літературного читання в 5 класі по темі «Звичаї та обряди українців. Хліб у нашому домі. За переказом Лідії Орел». Даний матеріал може бути корисним вчителям дефектологам при проведенні уроку з української літератури в 5 класі, а також може бути використаний у позакласній роботі, спрямованій на виховання дбайливого і шанобливого ставлення до хліба та праці хліборобів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Для вшанування хліба вчитель обирає необхідні завдання, методичні прийоми. Обладнання створює затишок, сприятливу атмосферу для засвоєння матеріалу. Подано багато прислів*їв про хліб. Як саме проводилась робота на даному етапі? Дякую.

    1. Дякую Вам за відгук. Робота з прислів”ями проводилася так: спочатку учні підбирали пару до попередньо розрізаних прислів”їв, а потім його зачитували і висловлювали свою думку як вони розуміють дане прислів”я.