mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для учнів 6 класу на тему: “Народні звичаї та обряди Полісся”

Даний матеріал стане у пригоді вчителям української літератури, які прагнуть, щоб кожен урок був для вихованців цікавим та пізнавальним. Розробка уроку допоможе узагальнити й систематизувати знання учнів про календарно-обрядову поезію і пов’язані з нею звичаї та обряди жителів Полісся.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ларисо Іванівно, цікава розробка де узагальнюються та систематизуються знання учнів про календарно-обрядову поезію, цікаво підібрані вірши, цікаво буде дітям, мабуть, співпрацювати у групах, ця розробка дозволить попрацювати і над театральними вправами, учні відчують себе акторами. Дякую.

  2. Випереджувальні завдання дозволяють економно використати час на уроці, одразу перейти до головного . Діти до початку уроку об*єднуються в групи для плідної співпраці.Учні збагатили свої знання про народні традиції українського народу. Цікаво !

  3. Хороша пізнавальна розробка, яка знайомить учнів із традиціями та віруванням українців. Розробка більше нагадує виховний захід, ніж урок. Але задумка хороша, вдало поєднано і виступи учнів- істориків, -фольклористів з поетичними рядками вчителя та інсценуванням.

  4. План-конспект уроку рідного краю Полісся демонструє вивчення літературної спадщини.Учитель вдало дібрала календарно-обрядові поезії та ілюстрації до них- все це мотивує учнів до вивчення звичаїв, традицій малої Батьківщини.Гарно попрацювали, виконуючи випереджувальні завдання, творчі групи учнів. Урок цікавий, продуктивний. Дякую.