mail@urok-ua.com

Конспект уроку з читання для 4 класу спеціальної школи. Тема: «В. Сухомлинський «Який слід повинна залишити людина на Землі»

«В. Сухомлинський «Який слід повинна залишити людина на Землі»
Сприяти усвідомленню учнями того, що життя людини є найвищою цінністю для будь-якої країни; розширювати і актуалізувати знання дітей про чинники, які мають великий вплив на життя кожної людини; вчити учнів піклуватися про своє життя і життя людей, які їх оточують. Розвивати логічне мислення, вміння правильно визначати фактор, які мають позитивний вплив на життя, користуватися правилами безпеки у повсякденні. Виховувати охайність, увагу, повагу до себе та інших.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Катерино Станіславівно! Дякую за хорошу розробку уроку, яка є корисною для всіх, хто прагне виховувати людяне в учнях. Заслуговує на увагу загальнокорекційна частина. Не помітила в конспекті перевірку первинного сприймання тексту. Можливо, це специфіка ваших занять. Тоді, перепрошую. Цікава словникова творча робота. Користуєтеся диференційованим підходом під час роботи. Діагностика – чудово! Успіхів!

  2. На уроці вчитель застосовує різноманітні форми роботи, звертає увагу на дітей , які читають повільно, отже, присутня диференціація. Цікавою є діагностична вправа з геометричними фігурами та загальнокорекційна частина уроку.