mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури для учнів 8 класу з теми: “Степан Руданський “Пісня” (“Повій, вітре, на Вкраїну…”)

Конспект уроку з української літератури для учнів 8 класу з теми: “Степан Руданський “Пісня” (“Повій, вітре, на Вкраїну…”)
Розробка уроку має на меті ознайомити учнів з життям та творчістю Степана Руданського.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Приступа Наталія Володимирівна
  • : Вчитель української мови та літератури
  • : Чугуївська ЗОШ№7
  • Конспект уроку та презентація
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Поставлена вчителькою мета уроку реалізована не зовсім конкретно. Аналіз поезії вважаю поверховим, поняття “антитеза” залишилося поза увагою, практично не застосовано літературний термін “пісня”. Багато часу витрачено на мотивацію навчальної діяльності учнів, історію написання поезії, інформацію про А.Солов’яненка. Презентація неповна. Дякую.

  2. Особливістю цього уроку було створення ланцюжка подій за життєписом видатного співомовця. Учитель активно використовує ІКТ. Проводиться паралель між літературним та музичним мистецтвом.Урок цікавий, сучасний. Дякую.

  3. Урок цікавий своїми різноманітними формами роботи. Сподобалось налаштування учнів на початку уроку на роботу, чудова мотивація, цікаві форми роботи в парах, з таблицями, порівняння текстів, аналіз поезії. Такий урок обовязково буде результативним. Використання компютерних технологій допомагає урізноманітними урок. Презентація виконана з дотриманням вимог.

  4. Вчитель налаштовує учнів на плідну роботу, мотивує вступною розповідю, на уроці йде перегляд короткого фільму (вказано час), аналіз твору проводиться в розгорнутому вигляді. Картка самооцінювання вказує на вміння критично мислити.