Конспект уроку з української літератури у 5 класі Галина Малик. Коротко про письменницю. «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» – повість-казка сучасної дитячої письменниці. ТЛ: повість-казка
Автор публікації
учитель української мови та літератури
Місце роботи: Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Верба Володимир-Волинського району Волинської області
Посада: Місце роботи: Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с.Верба Володимир-Волинського району Волинської області
На уроці діти познайомляться із життєвим і творчим шляхом Галини Малик, повістю-казкою «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії», розвивають вміння виразно читати повість-казку, формулювати і вільно висловлювати свої думки, логічно мислити; сприяти вихованню почуття відповідальності за власні вчинки, дбайливого ставлення до свого життя та життя інших людей.
Методи, прийоми і форми роботи: бесіда, ілюстрації, «Мозковий штурм», слово вчителя, робота зі словником, рольова гра «Я – герой казки», гра «Бюро знахідок»
Вікно перегляду документа
Вікно перегляду презентації
Для п’ятикласників учитель дає дуже поширену біографію письменниці Галини Малик (і чому у вступному слові?). Добре, що використовуються на уроці ігрові форми та методи навчання: “Казкове коло”, “Бюро знахідок”, “Вірю — не вірю”, “Я — герой казки” тлщо. Міні-інтерв’ю із одного речення — це міні-міні-міні… Дякую.
Методично вірно складений урок. Вчитель вдало обрала форми та методи роботи. Гадаю,що урок був для учнів цікавим. Шкода, що Ви не представили результати міні-проекту “Я-художник” , було б цікаво поглянути на роботи учнів.
Cподобалась “Палітра емоцій”, самоналаштування, “Казкове коло”. Осмислення нового матеріалу відбувається через діалог – “Учитель -учень”. Перевірка домашнього завдання відбувається нетрадиційно , в другій половині уроку, носить диференційований характер.