Конспект уроку з української літератури в 5 класі на тему “Мандрівка чарівними просторами рідного Криворіжжя”
Автор публікації

ПІБ автора: Габельченко Лілія Миколаївна
Посада: вчитель української мови та літературиМісце роботи: Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №121
Наскільки корисна ця публікація?
Натисніть на зірочку, щоб оцінити!
Вікно перегляду документа
Стенди для школи
та дитячого садка
та дитячого садка
ТАКОЖ ВАС МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ

Вчитель початкових класів Блинна Наталія Сергіївна
Мандрівка космосом: Проект природознавства 4 класуДослідницький проект для 4 класу - поглиблюйте знання про космос та розвивайте вміння працювати в команді, досліджуючи Всесвіт.

Учитель української мови та літератури Самелюк Наталія Володимирівна
План уроку з літератури: Ольга Месеврі та "СоняшникДосліджуйте жіночу долю через оповідання Ольги Месеврі. Розвивайте аналітичні навички й творче мислення! Урок чекає на вас.

Вчитель української мови та літератури Романець Алла Олексіївна
Творчість Анатолія Григоренка: методичні рекомендаціїДосліджуйте творчість А. Григоренка, його біографію та літературні аналізи. Поради для вчителів на уроках літератури.

Вчитель української мови та літератури Василенко Галина Олексіївна
Інноваційні методи викладання для креативності учнівРозвиток креативності та критичного мислення через інноваційні методики викладання української мови та літератури. Ефективні навчальні підходи.

Учитель української мови та літератури Крупська Тетяна Володимирівна
Уроки з Дмитром Білоусом: творчість та читанняДосліджуйте творчість Дмитра Білоуса, навчаючись виразному читанню та шанобливому ставленню до рідної мови через вірші та рольові ігри.

Вчитель української мови та літератури Ніколова Ольга Леонідівна
Творчість Галини Могильницької: Поезія та ВизнанняДізнайтеся про життєвий шлях і творчість Галини Могильницької, що надихає вчителів та популяризує українську мову в світі.

Вчитель української мови та літератури Самелюк Наталія Володимирівна
Урок літератури: творчість Ольги Месеврі та аналізДосліджуйте твори Ольги Месеврі на уроці літератури. Розвивайте аналітичні навички та естетичні смаки учнів!
Форма уроку нестандартна. Під час подорожі учні отримують багато нових знань. Присутня інсценізація, флешмоб. Учні захищають свій проект, повідомляючи найцікавіше про свій рідний край.
Щось мені здається, що у Вас був гарний виховний захід і Ви вирішили переробити його на урок літератури рідного краю. Написано : “Виховний захід супроводжується захистом учнівських проектів” і далі їх перерахунок, проте “Родинне дерево”, яке потім діти презентують, згідно конспекту уроку, навіть не згадується. Матеріал цікавий, проте як для уроку у 5 класі його надто багато. Підсумку уроку та домашнього завдання взагалі немає. Можливо варто було просто представити виховний захід?