mail@urok-ua.com

Методична розробка щодо вивчення літератури рідного краю на уроках української мови і літератури

Посібник пропонує допомогу вчителям української мови та літератури, щоб, не витрачаючи зайвого часу, якнайкраще підготуватися до уроків з української літератури та літератури рідного краю.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Підготовка такого уроку літератури рідного краю потребує великої підготовки, оскільки готові розробки таких уроків відсутні. Учитель підібрала чудовий матеріал. Посібник представляє досвід роботи словесника. Дякую.

  2. Розробки уроків літератури рідного краю – це плідна дослідницька робота кожного вчителя. Ваше напрацювання заслуговує на увагу колег, адже матеріал дуже цінний. Дякую!

  3. Чудова методична розробка. Навіть страшно уявити скільки часу Ви витратили на її підготовку,проте воно того варте. На жаль я не зможу скористатись Вашою розробкою для проведення уроків літератури рідного краю, бо мешкаю в іншій області. Але мені було цікаво ознайомитись з Вашою працею. Вірші А.Григоренка легкі, проте у них зосереджено настільки глибокий зміст, що я просто закохалася у його творчість. Дякую Вам за розробку. Бажаю Вам творчої наснаги та гарних учнів.