Методична розробка «Кросворди на уроках української літератури» для 5 класу

Автор публікації
Автор матеріалу: Методична розробка «Кросворди на уроках української літератури» для 5 класу
Посада: Вчитель української літератури
Місце роботи: Марчихинобудська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Даний збірник містить кросворди за творами української літератури 5 класу. Їх розгадування дає можливість перевірити знання учнів з теорії літератури, знання текстів програмних творів, фактів біографії і творчості письменників, в ігровій формі повторити значення словникових слів.

Посібник може використовуватись учителями української літератури як на уроках, так і для домашніх завдань.

До збірника додано мультимедійний додаток, в якому вміщені кросворди у вигляді презентації. Вчитель може використовувати їх у ході уроку з використанням інформаційно-комунікативних технологій.

Анімовані кросворди викликають жваву увагу дітлахів, роблять процес розгадування більш цікавим і динамічним.

Методична розробка

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Методичний посібник містить 13 кросвордів за темами української літератури для 5 класу, презентація відображає 7 із них. Презентація в основному якісно виконана, але завдання, розміщені на 9 слайді, набрані дрібним шрифтом, а на 12 — є помилки у заголовку. Дякую.

  2. Наталія Володимирівна створила методичку розробку кросвордів відповідно до шкільної програми,з урахуванням психологічних особливостей та пізнавальних можливостей учнів.Презентація своїм змістом спрямована на пошукову роботу,зосереджує увагу,привчає мислити.Дякую

  3. Збірник заціікавить колег, які прагнуть створити пізнавальне навчальне середовище . Вчитель розподілила матеріал за темами, це дуже зручно. Презентація доповнює методичну розробку. Дякую за творчий доробок.

  4. Чудовий методичний матеріал. Такі кросворди заохотять учнів до вивчення навчального матеріалу, а вчителям спростять перевірку знань не лише текстів, а й визначень з теорії літератури. Велике Вам дякую, Натаолія Володимирівна, за таку клопітку, але не менш важливу роботу.

  5. Розгадування кросвордів – це одна з найцікавіших форм роботи для сучасних школярів. Напрацювання значне, і мені дуже сподобалось. Такими завданнями можна заохотити учнів до навчання. Гарна робота. Матеріал вже завантажила, і обов*язково ним скористаюсь. А корисна презентація стане справжньою окрасою уроку літератури у 5 класі. Дякую!