mail@urok-ua.com

Методична розробка «Кросворди на уроках української літератури» для 5 класу

Даний збірник містить кросворди за творами української літератури 5 класу. Їх розгадування дає можливість перевірити знання учнів з теорії літератури, знання текстів програмних творів, фактів біографії і творчості письменників, в ігровій формі повторити значення словникових слів.

Посібник може використовуватись учителями української літератури як на уроках, так і для домашніх завдань.

До збірника додано мультимедійний додаток, в якому вміщені кросворди у вигляді презентації. Вчитель може використовувати їх у ході уроку з використанням інформаційно-комунікативних технологій.

Анімовані кросворди викликають жваву увагу дітлахів, роблять процес розгадування більш цікавим і динамічним.

Методична розробка

Презентація

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
367

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Збірник заціікавить колег, які прагнуть створити пізнавальне навчальне середовище . Вчитель розподілила матеріал за темами, це дуже зручно. Презентація доповнює методичну розробку. Дякую за творчий доробок.

  2. Чудовий методичний матеріал. Такі кросворди заохотять учнів до вивчення навчального матеріалу, а вчителям спростять перевірку знань не лише текстів, а й визначень з теорії літератури. Велике Вам дякую, Натаолія Володимирівна, за таку клопітку, але не менш важливу роботу.

  3. Розгадування кросвордів – це одна з найцікавіших форм роботи для сучасних школярів. Напрацювання значне, і мені дуже сподобалось. Такими завданнями можна заохотити учнів до навчання. Гарна робота. Матеріал вже завантажила, і обов*язково ним скористаюсь. А корисна презентація стане справжньою окрасою уроку літератури у 5 класі. Дякую!