Кросворди до уроків української літератури, 5 клас І семестр

Автор публікації
Автор матеріалу: Кросворди до уроків української літератури, 5 клас І семестр
Посада: Вчитель української літератури
Місце роботи: Марчихинобудська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Кросворди – цікава форма роботи, яку можна використовувати для актуалізації та перевірки набутих знань, ознайомлення зі словниковими словами тощо. Запопоновано кросворди до тем уроків української літератури 5 класу І семестру.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Розгадування кросвордів на уроках української літератури допомагає краще засвоювати нові знання і вміння, розвивати грамотне мовлення та логічне мислення, спонукає учнів до креативної творчості. Дякую, корисний матеріал.

  2. Дякую автору роботи за такий чудовий дидактичний матеріал, адже учні дуже люблять кросворди, тому що це дійсно цікавий вид роботи. Бажаю Вам побільше таких гарних ідей! Дякую!

  3. Чим зацікавити сучасного учня на уроці, особливо непосидючого, розумного? Кросвордами! Вони допоможуть урізноманітнити види роботи на уроці.Можна використовуватися для самостійної роботи. Так, у вас гарна робота. Дякую. Порекомендую своїм колегам для роботи.

  4. Хороший дидактичний матеріал. Оскільки я теж часто використовую на уроках кросворди, вважаю, що це доцільно та цікаво для дітей. Серед поданих можу підібрати собі кілька цікавих до уроків. Дякую.