super@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури (з використанням методів критичного мислення)

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури (з використанням методів критичного мислення)
Посада: Учитель української мови та літератури
Місце роботи: Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №42" Кам`янської міської ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок літератури – це творча лабораторія, бо ми (учитель разом з учнями) маємо можливість досліджувати, порівнювати, зіставляти, встановлювати істину щодо творчого процесу взагалі і творчої лабораторії художників слова, зокрема. Запропонований конспект уроку є результатом творчої співпраці вчителя і дев`ятикласників. Об`єктом дослідження обрано перший драматичний твір нової української літератури, всесвітньо відома п`єса І.Котляревського “Наталка Полтавка”

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Проведенню уроку передувала велика підготовча робота, але дібраного матеріалу за один урок опрацювати практично не можливо. Не помітила інтеграції з українською мовою та зарубіжною літературою. Недоречним вважаю для домашнього завдання давати дві творчих роботи. Дякую.

  2. Урок дуже цікавий.Кожний етап чітко сплановано.Використані методи та прийоми навчання розвивають критичне мислення, спонукають особистість до аналізу та роздумів. Дійсно, такий урок є результатом співпраці вчителя і учнів. Дякую.

  3. Дуже сподобався конспект уроку своїх оформленням і наповненням.Вчителька реалізувала на уроці всі відповідні дидактичні принципи,забезпечуючи цим продуктивну діяльність учнів.Сподобався прийом “Музикальна хвилинка”,також оригінальні висновки.Дякую

  4. Олена Георгіївна, Ви – майстер своєї справи. Дуже цікавий урок, гадаю, що ваші учні були у захваті. Найбільше з усього мені сподобалося проведення “Рефлексії”. Усі використані методи та прийоми дійсно розвивають критичне мислення у дітей. Проте, аби досягти поставлених задач, діти повинні бути добре підготовленими, у іншому випадку, навіть такий чудовий конспект не надасть бажаних результатів. Дякую Вам,Олено Георгіївно, та бажаю таких же творчих учнів як і Ви!

  5. Вчитель методично правильно будує урок нестандартної форми. Олена Георгіївна спонукає учнів критично мислити протягом всього уроку.Сподобалось планування кожного етапу, використано багата прийомів та методів навчання, завдяки чому досягнуто мету уроку. Творчості Вам, натхнення та вдячних учнів.