mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 2 класу на тему: “Слова, які означають назви предметів (іменники)”

Іменник як частина мови ” допоможе учителям-словесникам узагальнити й систематизувати знання учнів про іменник як частину мови; формувати вміння знаходити іменники в текстах, визначати їх морфологічні ознаки; знати й пояснювати написання іменників-власних назв;доцільно використовувати іменники в усних та письмових висловлюваннях; знаходити їх в реченні; класифікувати за родами, відмінами, групами.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Конспект уроку відображає послідовність дій вчителя з учнями. Було дуже цікаво знайомитися з різними формами взаємодії членів учнівського колективу. Важлива роль на уроці надається міжпредметним зв’язкам. Дякую.

  2. Подобається розгорнуте пояснення кожного етапу уроку. Вчитель налаштовує учнів на самостійне здобування знань.Чітким є етап мотивації навчальної діяльності, осмислення знань. Під час узагальненння доречною є гра. Дякую.

  3. Подорож Ваша видалася багатою на “зупинки”, на різні традиційні й інтерактивні вправи, на безліч виконаних дітьми завдань, які дуже цікаві. Я отримала від Вашого уроку позитивні емоції.