Узагальнюючий урок за темою «Слова – назви предметів»
Автор публікації
вчитель початкових класів
Місце роботи: Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Волочиської міської ради Хмельницької області
Посада: Місце роботи: Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Волочиської міської ради Хмельницької області
Узагальнюючий урок за темою «Слова – назви предметів»
Урок підготовлений з метою узагальнити знання учнів про іменник (слово – назва предмета, розрізняти назви істот та неістот (без вживання термінів); уміння утворювати слова, переставляючи букви; вилучати зайві слова, підбирати іменники до загальних назв і навпаки, будувати речення, використовуючи опорні слова та запитання;
розвивати увагу, монологічне мовлення учнів, вміння коментувати речення;
виховувати бажання колективно працювати над різними завданнями, бути активними учасниками уроку.
Конспект уроку
Вікно перегляду документа
Подорож в країну Іменника мене просто захопила цікавими зупинками, творчими завданнями ,які ніби переплітаються павутинкою вправ. А смішинка – веселинка допомогла школярикам трішки перепочити. Дійсно, такий урок залишиться в пам’яті і забезпечить міцні знання, гарний настрій. Мені дуже сподобався урок, учитель – МОЛОДЕЦЬ. Дякую! Творчості ! Натхненя! Здоров’я!
Країна Іменника виявилась цікавою. Хороший початок на встановлення асоціацій, який має логічне продовження у наступному завданні. Усі завдання дуже цікаві і змістовні, багато видів роботи. Назви зупинок також чудові, тільки я особисто назвала би їх словами-іменниками. Або (випереджальний метод) розповіла б про дружбу Іменника з Прикметником.)
Віта Василівна обрала подорож як форму проведення уроку. Для узагальнення та систематизації знань застосовується чимало інтерактивних вправ, що сприяють кращому усвідомленню отриманої інформації. Станції допомагають планувати навчальну діяльність.