Узагальнюючий урок за темою «Слова – назви предметів»

Автор публікації
Автор матеріалу: Узагальнюючий урок за темою «Слова – назви предметів»
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Волочиської міської ради Хмельницької області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

 Узагальнюючий урок за темою «Слова – назви предметів»
Урок підготовлений з метою узагальнити знання учнів про іменник (слово – назва предмета, розрізняти назви істот та неістот (без вживання термінів); уміння утворювати слова, переставляючи букви; вилучати зайві слова, підбирати іменники до загальних назв і навпаки, будувати речення, використовуючи опорні слова та запитання;
розвивати увагу, монологічне мовлення учнів, вміння коментувати речення;
виховувати бажання колективно працювати над різними завданнями, бути активними учасниками уроку.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Подорож в країну Іменника мене просто захопила цікавими зупинками, творчими завданнями ,які ніби переплітаються павутинкою вправ. А смішинка – веселинка допомогла школярикам трішки перепочити. Дійсно, такий урок залишиться в пам’яті і забезпечить міцні знання, гарний настрій. Мені дуже сподобався урок, учитель – МОЛОДЕЦЬ. Дякую! Творчості ! Натхненя! Здоров’я!

  2. Країна Іменника виявилась цікавою. Хороший початок на встановлення асоціацій, який має логічне продовження у наступному завданні. Усі завдання дуже цікаві і змістовні, багато видів роботи. Назви зупинок також чудові, тільки я особисто назвала би їх словами-іменниками. Або (випереджальний метод) розповіла б про дружбу Іменника з Прикметником.)

  3. Віта Василівна обрала подорож як форму проведення уроку. Для узагальнення та систематизації знань застосовується чимало інтерактивних вправ, що сприяють кращому усвідомленню отриманої інформації. Станції допомагають планувати навчальну діяльність.