Презентація до уроку української мови на тему: “Закріплення та узагальнення знань про слова назви предметів”

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація до уроку української мови на тему: “Закріплення та узагальнення знань про слова назви предметів”
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: ОЗ "Мостиський ЗЗСО №1 І-ІІІ ст."

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Презентація до зимового уроку української мови, на якому учні закріплюють набуті знання про слова назви предметів. Вони виконують завдання по варіантах, працюють в групах та фронтально. Закріплюють знання про назви істот та неістот, власні та загальні іменники.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дуже динамічна, рухлива, яскрава презентація дає змогу доповнити урок на закріплення знань про слова назви предметів, сприяє розвитку зв’язного мовлення. Урок різноманітний за своїми завданнями: це і робота за варіантами, робота в групах, гра, рефлексія. З такою анімаційною презентацією урок пройде на відмінно.

  2. Думаю, що завдяки цій презентації в такому вдалому естетичному оформленні учні зможуть закріпити свої знання про назви предметів. Учнів учитель також зацікавлює візитом казкових героїв. Матеріал корисний та гарний. Дякую!

  3. Мені презентація дуже сподобалась, тому що вона цікава та сучасна, і стане гарним доповненням такого уроку для будь-якого вчителя. Головне – це те, що така презентація зацікавить учнів, вона буде прекрасним заохоченням до плідної роботи. Дякую.

  4. Мультимедійна презентація готовить учнів до роботи вцілому і на кожному конкретному етапі уроку. Слайди містять дидактичні загадки, хвилину каліграфії, зоровий диктант, гру. Особливо сподобався перший слайд (девіз уроку) та фізкультпауза.