super@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 5 класу “Правила вживання апострофа”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови для 5 класу “Правила вживання апострофа”
Посада: Учитель української мови та літератури
Місце роботи: Нововолинська СЗОШ №9

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ описує план уроку для 5 класу на тему “Правила вживання апострофа”. Метою уроку є повторення та систематизація знань про апостроф, навчання учнів правильно вживати апостроф у словах, формування аналітичних навичок через театралізовану форму навчання.

Урок включає актуалізацію знань про театр та апостроф, презентації учнівських проектів, вступ до правил вживання апострофа через театралізовану інтерактивну гру “Казка про апостроф”. Діти дізнаються, де і коли потрібно ставити апостроф, виконуючи різноманітні завдання та вправи.

Форми роботи: організаційний момент, інтеграція знань з культури, вступна мотивація, основний зміст через драматизацію, робота з підручником, узагальнення та систематизація знань.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вчитель досягає мети на уроці завдяки поєднанню традиційних форм та методів з інноваційними підходами.Створено реальні умови для формування предметних та ключових компетентностей.Сподобалось використання театрального свята на уроці.

  2. Задум вчителя зрозумілий . Але вважаю недоречним так святково подавати конкретно цю тему. Дуже серйозні правила,які потім,на жаль,не знають випускники та дорослі.Вважаю ,що таке дійство цікаве під час закріплення або гри…Сподіваюсь на розуміння моєї думи…Дякую!

  3. Видно що вчителем проведена дуже кропітка робота. Урок пов’язаний з процесом аналізу художнього твору і віковими особливостями учнів, є одним з важливих аспектів реалізації міжпредметних зв’язків, які сприяють формуванню світогляду учнів, їх естетичному розвитку. . Будучи якось зіграною, гра залишиться в пам’яті як певна творчість, як цінність. Дякую. Натхнення та подальших творчих злетів.