super@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 7-го класу на тему: “Ступені порівняння прислівників”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови для 7-го класу на тему: “Ступені порівняння прислівників”
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Одеський НВК №84

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Тема: Ступені порівняння прислівників.

Мета: Закріплення та систематизація знань учнів про ступені порівняння прислівників, удосконалення вміння їх утворювати та правильно вживати у мовленні, виховання любові до батьків.

Тип уроку: Урок формування практичних умінь і навичок.

Обладнання: Підручник, таблиця, аудіозапис пісні, репродукція картини.

Перебіг уроку:

  1. Організаційний момент
  2. Актуалізація опорних знань
  3. Мотивація навчальної діяльності школярів
  4. Узагальнення і систематизація вивченого
  5. Підсумок уроку

Завдання:

  • Прослухати вірш та визначити тему
  • Виписати прислівники та утворити ступені порівняння
  • Описати картину за допомогою прислівників

Домашнє завдання: Розкрити значення прислів’я, написати твір-мініатюру про матір.

()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сподобалась перевірка домашнього завдання з використанням прийомів “Лови помилку”, “Калейдоскоп питань”. Кожний етап продуманий, наповнений змістом. Велика увага приділяється самооцінці. Урок сучасний. Дякую!

  2. Робота цікава, діти працюють в групах, засвоюють нові знання; цікаво, що ви поєднали елементи української музики і європейського художнього мистецтва. Шановна Тетяно Ігорівно, дякую вам за розробку, творчості вам у роботі.

  3. Використані методи та прийоми будуть ефективними, бо сприяють сприйняттю та засвоєнню набутих знань протягом уроку. На початковому етапі , на етапі мотивації учнівської діяльності, була створена певна емоційна атмосфера уроку та психологічний настрій учнів. На етапі актуалізації опорних знань, учні пригадали вже вивчену тему за допомогою ігрових методів. Проведення протягом всього уроку вправ у формі гри зосереджує увагу учнів та сприяє їх зацікавленості. Вдало застосована картка для оцінки роботи учнів в групі. Дякую