mail@urok-ua.com

Конспект уроку української мови 6 клас. Ступені порівняння прикметників

Презентація розрахована на стандартний урок, тому, шановні колеги, користуйтеся.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дякую вчителю за наданий матеріал. Очікувала,що у школі з поглибленим вивченням української мови побачу не тільки відомий теоретичний матеріал,а й практичну частину.Що до презентації такого рівня,то її легко підготують учні,як індивідуальне завдання.Автор зазначила в анотації,що це стандартний урок.І це так.Успіхів

  2. Дякую, Катерино Миколаївно, будемо користуватися! Сподобалось оформлення презентації, даний матеріал можна підладнати під свій стиль викладання і буде все гаразд.Теоретичний матеріал знадобиться для використання на уроці.

  3. Презентація простенька, в ній вміщений тільки текстовий матеріал. Не розумію для чого вона взагалі. Адже презентація повинна допомогти візуально сприйняти і осмислити нову інформацію через картинку. Якщо допрацювати, то можна використовувати на уроці.

  4. Презентація носить теоретичний характер , а практичного матеріалу замало. Правила стуктуровано, систематизовано, вони ілюстровані, з прикладами. На жаль, це лише лінгвістичний матеріал, а не конспект уроку, як зазначила вчитель. Звісно, ця добірка словесникам стане в нагоді . Дякую.