Конспект уроку з української мови для 7-го класу на тему: “Ступені порівняння прислівників”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови для 7-го класу на тему: “Ступені порівняння прислівників”
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Одеський НВК №84

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку з української мови для 7-го класу на тему: “Ступені порівняння прислівників”
Урок спрямований не тільки на закріплення та систематизацію знаннь учнів про ступені порівняння прислівників, а й на удосконалення вміння утворювати і правильно вживати у мовленні прислівники вищого і найвищого ступенів порівняння. Цей результат досягається завдяки тому, що учні починають працювати спочатку зі словами, потім зі словосполученнями, реченнями і завершують урок складанням діалогу, використовуючи накопичувальний протягом уроку словниковий запас. Особливість конспекту полягає у поєднанні елементів української музики і європейського художнього мистецтва. Крім того весь урок охоплює культурологічна тема: «Мати – найдорожча людина у світі»

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Сподобалась перевірка домашнього завдання з використанням прийомів “Лови помилку”, “Калейдоскоп питань”. Кожний етап продуманий, наповнений змістом. Велика увага приділяється самооцінці. Урок сучасний. Дякую!

  2. Робота цікава, діти працюють в групах, засвоюють нові знання; цікаво, що ви поєднали елементи української музики і європейського художнього мистецтва. Шановна Тетяно Ігорівно, дякую вам за розробку, творчості вам у роботі.

  3. Використані методи та прийоми будуть ефективними, бо сприяють сприйняттю та засвоєнню набутих знань протягом уроку. На початковому етапі , на етапі мотивації учнівської діяльності, була створена певна емоційна атмосфера уроку та психологічний настрій учнів. На етапі актуалізації опорних знань, учні пригадали вже вивчену тему за допомогою ігрових методів. Проведення протягом всього уроку вправ у формі гри зосереджує увагу учнів та сприяє їх зацікавленості. Вдало застосована картка для оцінки роботи учнів в групі. Дякую