super@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови на тему: Слова, протилежні за значенням (антоніми). Подорож у країну Лексикологію

Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови на тему: Слова, протилежні за значенням (антоніми). Подорож у країну Лексикологію

Урок з української мови розширить уявлення про антоніми, ознайомить учнів з терміном, сформує уміння добирати антоніми, користуватися ними у своєму мовленні для образного зіставлення, контрастних явищ навколишньої дійсності, виховує пізнавальний інтерес, культуру мовлення та любов до природи.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Оксана Вікторівна представила розробку уроку з використанням мотиву подорожі країною Лексикологією. Хід такого уроку дозволить створити позитивну мотивацію, ситуацію успіху. Нестандартна форма проведення уроку, інтерактивні вправи й ігрові завдання сприятимуть ефективному закріпленню знань, умінь і навичок. Дякую.

  2. Вчителька використала багато різноманітних прийомів,щоб викликати інтерес учнів до вивченої теми.Презентація насичена різними ігровими вправами та завданнями.Сподобалася мені гра “Чарівний кубик”.Дякую

  3. Всі вправи дібрані вчителем на уроці спрямовані на роз`яснення теми, досягнення мети уроку. Диктант-дубль, хвилинка поезії, загадки, фразеологізми збагачують активний словник учня. Цікаве ознайомлення з поняттям “антонім”. Приємно читати план уроку. Дякую.

  4. Оксана Вікторівна – творча особистість, тому й урок , на мою думку, відповідає сучасним інноваційним підходам. Аналізуючи завдання , вправи , можна зробити висновок : учням було цікаво, пізнавально, мети досягнуто.