mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 3-го класу на тему: Слово. Значення слова. Слова з прямим і переносним значенням

Даний конспект допоможе розширити уявлення учнів про слово, його роль і значення.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
1212

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Вчитель гарно попрацював над розробкою уроку та презентаціэю до нього. Э багато чудових ідей. Важливо те, що в матеріалі наявне використання інноваційних методів навчання. Дякую!

  2. Урок починається з постановки проблеми , планується подальша навчальна діяльність.Завдання лаконічно пов*язані між собою, присутній навчальний діалог. На рахунок відсутності домашнього завдання: можливо урок проводився у передсвяткові або вихідні дні , тому його немає. Оцінювання , за новими вимогами , – конфіденційна інформація, виставляється особисто учневі після уроку в щоденник. Вчитель може висловити загальне оцінне судження стосовно роботи учнів на уроці.

  3. Для коментарів представлений цікавий конспект уроку. Гарна ідея з повідомленням теми, коли учні самі відшукують у підручнику те, що вони будуть вивчати на уроці. В кінці уроку не побачила оцінювання учнів і домашнього завдання

  4. Начебто і всі складові уроку присутні, і робота в парах, і в групах, і з нетбуком, а хочеться все змінити, чогось не вистачає. Урок недосконалий, потребує доопрацювання. Домашнє завдання ??Вибачайте, це моя особиста думка.