mail@urok-ua.com

Конспект відкритого уроку з української мови на тему: “Слова, протилежні за значенням (антоніми) ” для учнів 3 класу

Даний урок розроблений для учнів 3 класу з української мови. Метою даного уроку є: розширити знання учнів про слова протилежні за значенням, ознайомити з поняттям «антоніми»; розвивати спостережливість, логічне мислення, мовне чуття; формувати ціннісне ставлення особистості до природи, мови та її багатств; виховувати любов до рідної мови.

Вікно перегляду документа

  • : Шарапановська Оксана Анатоліївна
  • : вчитель початкових класів
  • : Уманська спеціалізована школа I – III ступенів №12 з поглибленим вивченням англійської мови
  • Конспект відкритого уроку з української мови
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Оксано Анатоліївно! Чудова наша українська мова. І це відчувають учні такого майстра! Дякую за урок, який захотілося провести в своєму класі. Адже впевнена, що не одна година вашого життя пройшла в роботі над цим конспектом. Все чітко, логічно, послідовно. Структура методично виправдана, завдання спрямовані на поповнення словникового запасу, розвитку мовлення, активізації пасивного словника. Групова робота передбачає участь учнів з різною підготовкою та рівнем знань. Введення казкового героя – це своєрідний стимулятор пізнавальної активності та пожвавлення етапу перевірки та закріплення вивченого. Цікаво, де можна побачити відео “Антоніми”? Ще раз дякую за хорошу роботу. Успіхів!

  2. Сподобалося, що мовознавча тематика поєднана з соціокультурною компетентністю. Усі завдання, які підібрала Оксана Анатоліївна, відповідають формі уроку- подорожі. Такі уроку дуже люблять діти.Велику роль відіграють міжпредметні зв’язки ( музичне мистецтво, література). Урок насичений різними видами робіт ( можливо, і забагато , як для учнів початкової школи), але завдання підібрані дуже цікаві, креативні. Дякую.Успіхів Вам!

  3. Мандрівка видалась цікавою, насиченою різними вправами , використовуються інноваційні методи навчання. Сподобалась “Казка про антоніми”, відео (було б добре вказати посилання), гра “Навпаки” допомагає перевірити рівень засвоєних знань.