super@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови в 4 класі “Узагальнення знань з теми “Іменник” із застосуванням методу 6 капелюхів Едварда де Боно

Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови в 4 класі “Узагальнення знань з теми “Іменник” із застосуванням мето...

Інтерактивний урок узагальнення знань з теми “Іменник” із використанням методу 6 капелюхів Едварда де Боно. Клас заздалегідь ділиться на групи, які отримують різнопланові творчі завдання. Виконання завдань під керівництвом вчителя. В такий спосіб вчитель має можливість перевірити набуті знання та навички всього класу. Учні розвивають вміння співпрацювати в групі. Виховується пізнавальний інтерес до рідної української мови.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Сучасний креативний урок. Дякую вчительці за роботу. Технологію шести капелюхів знають всі, але провести урок за нею доволі важко. Вам це вдалося.

  2. Сподобалась мотивація навчальної діяльності із подальшим визначенням теми уроку за підказками.Технологію шести капелюхів теж використовувала, цікаво було познайомитись з іншою подачею матеріалу.Дякую за творчість!

  3. Дуже цікава розробка. Дана методика потребує великоі відповідальності учнів, іх вміння працювати в команді, а також творчого підходу. Підібрані цікаві завдання додають уроку активності. Мені все сподобалось. Дякую… А стосовно того, що відсутнє домашнє завдання, то все може бути просто- урок проводився перед вихідними.))

  4. Я також у свої роботі використовувала метод шести капелюхів мислення Едварда де Боно. Це технологія критичного мислення. Тому мені було цікаво ознайомитися з роботою Наталії Миколаївни. Підсумовий урок з теми забезпечує перевірку набутих знань та вмінь. Всі завдання цікаві, доступні та я не знайшла домашнього завдання. Дякую.