mail@urok-ua.com

Конспект уроку з зарубіжної літератури, 8 клас

Сучасний урок зарубіжної літератури проводиться з урахуванням особливостей сприйняття сучасних підлітків (візуалізація сприйняття), сучасна освіта немислима без використання засобів масової комунікації й інформаційних технологій, так як вони виконують безліч функцій: інформаційну, виховну, просвітницьку, розважальну тощо. Саме в рамках медіаосвіти можливий розвиток умінь орієнтуватися в сучасних інформаційних потоках, підвищення рівня медіаграмотності школярів, зміна їхньої позиції при сприйнятті різних медіатекстів – з пасивного поглинання до критичного аналізу одержуваної інформації.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Сучасний урок літератури, який формує навички критичного мислення учнів, на якому використовуються технічні засоби. Але проблематика твору (зазначена в меті заняття) не узагальнена. Що означає завдання “розвивати навички розподілу персонажів драматичного твору”? Дякую. Кожукало Н.

  2. Такий урок може провести лише гарний фахівець. Заздрю, що у вас сучасні технології на високому рівні і горжуся, що ви, колего, вільно ними володієте. Це сучасний урок, на якому учні практично оволодівають навичками. Дякую.

  3. Наданий методичний матеріал заслуговує на високу професійну оцінку.Вчитель доречно використовує метод проблемного питання,активізуючи розумову та мовленнєву діяльність учнів.Кожна думка школяра важлива .Родзинкою уроку також є застосування медіа техгологій,які виступили не у ролі розваги,а побудували платформу отримання знань.Дякую!

  4. План уроку розроблений просто майстерно, з урахуванням вимог сьогодення, з використанням ІКТ, з постановкою проблемного питаня, з цікавими формами роботи, які спонукають учнів мислити, говорити, читати, аналізувати прочитане, вивловлювати свої думки зв`язною мовою. Сподобався метод словесного малювання, словникова робота – пошук в інтернеті. Взагалі, відчувається високий професіоналізм вчителя. Велика подяка та побажання успіхів!