Конспект уроку зарубіжна література “Том Сойєр”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку зарубіжна література “Том Сойєр”
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: КЗ "НЗСШ№11"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

уміння переказувати окремі розділи (фрагменти) повісті, знаходити у тексті портрети персонажів; характеризувати образи персонажів, оцінювати їхні моральні якості, вчинки; уміння порівнювати образи Тома Сойєра і Гекльберрі Фінна, визначати схожість і відмінність між ними (на рівні рис характеру); ключових – уміння характеризувати героїв творів щодо їхньої винахідливості, підприємливості та кмітливості (НЛ-4).

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Урок засвоєння нових знань сподобався. Етапи уроку логічно доповнюють один одного. Евристична бесіда пробуджує думку, сприяє розвитку критичного мислення. Самооцінка – необхідний елемент сучасного уроку.

  2. Виконані не всі поставлені вчителем завдання: переказ фрагментів твору, не визначено спільне між хлопцями при порівняльній характеристиці тощо. Запитання про сюжет і його складові не пов’язані з темою уроку. Дякую за розуміння.

  3. Перед нами традиційний конспект уроку літератури. Учитель використовує такі види робіт, як вікторину,епіграф,бесіду. На мою думку, не вистачає родзинки уроку (можливо, відео або інтерактивної вправи). Сподобалося, що домашнє завдання творчого характеру. Дякую.