Конспект відкритого уроку для учнів другого курсу ліцею з теми “Піраміда”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект відкритого уроку для учнів другого курсу ліцею з теми “Піраміда”
Посада: викладач математики
Місце роботи: ДНЗ "Вище професійне училище №34"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Використання інформаційно-комунікаційних технологій у освітньому процесі сприяє підвищенню його ефективності , всебічному і гармонійному розвитку особистості учнів, розкриттю їх можливостей, суттєво впливає на зміст, форми.

Методи і засоби навчання. Вдало підібрані програми забезпечують розвиток творчих здібностей, стимулюють пізнавальну активність, емоційні та інтелектуальні почуття учнів. При цьому підвищується працездатність, зацікавленість, поліпшується просторова уява, пам’ять, логічне мислення, розширюється їх світогляд
Такі програмні продукти як Free Mind, Kahoot розширюють можливість взаємодії учня та вчителя.

За допомогою програми Free Mind можна створювати ментальні карти, карти думок. Учні вчаться отриману інформацію структурувати, виділяти ключове поняття та пов’язані з ним терміни, властивості та зображати свої думки у вигляді схеми-дерева. Таким чином навчальний матеріал краще запам’ятовується та легше потім відтворюється.

Складанням ментальної карти на даному уроці з теми « Призма» учні підготу-вались до сприйняття нового матеріалу.

Сервіс Kahoot можна використати для створення вікторин, тестів, опитувань в режимі он-лайн. Учитель має можливість оригінально провести тестування для отримання зворотного зв’язку з учнями: кожним зокрема чи об’єднаних в групи, що вносить в урок елементи гри та дає можливість одразу відкоригувати знання та вміння учнів.

Цікавим елементом уроку може стати застосування програми QR Droid, яку я використала для кодування відповідей до завдань, котрі учні розв’язували в групах самостійно.

Конспект відкритого уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Публікація є цікавою, містить у собі чимало пізнавального матеріалу. Тему засвоюють з використанням ІКТ, що надає уроку сучасності. Взаємодія в групах згуртовує учасників , надає можливість кожному висловити думку.