mail@urok-ua.com

Конспект відкритого уроку з математики.

Конспект відкритого уроку з математики для 3класу.
Мета: Формувати вміння розв’язувати  задачі на спосіб зведення до одиниці(другого виду ) ,  вдосконалювати обчислювальні навички,  логічне мислення , математичне мовлення, виховувати старанність.   

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Шпилева Елизавета Сергіївна
  • : вчитель початкових класів
  • : Одеська спеціалізована школа № 117 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області
  • Конспект уроку з математики
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Це інтегрований урок математики і основ здоров’я для середньої школи. Вчителем продумано зміст завдань та задач відповідно до обраного напрямку – здоровий спосіб життя. Логічно поєднано етапи уроку, заплановано різні види роботи на уроці.

  2. Урок цікавий. Добре продуманий. Матеріал доступний для розуміння. Підібрані хороші завдання, спрямовані на розвиток мислення учнів. Етапи уроку взаємопов’язані й послідовні. Дтиі розуміли питання і знаходили відповіді на них. Успіхів в подальшій роботі Вам і Вашим учням.

  3. В анотації сказано, що надруковано урок математики для 3 класу, але зміст, клас і автор уроку інший. Раджу звернутись до адміністратора та виправити помилку. Запропонований урок подано в нетрадиційній формі, використовуються різноманітні інноваційні вправи , корисними є листи самооцінювання.