Конспект відкритого уроку з української мови у 3 класі. ТЕМА: вживання прикметників у прямому і переносному значеннях. Складання розповіді за опорними словами

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект відкритого уроку з української мови у 3 класі. ТЕМА: вживання прикметників у прямому і переносному значеннях. С...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Ліцей "Львівський"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок у формі КВК.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Уроки у формі КВК захоплюють дітей, викликають задоволення від самого процесу праці. Ви у доступній та цікавій формі даєте можливість учням повторити та закріпити програмовий матеріал. Правильно підібрані Вами конкурси цілком цьому сприятимуть. Дякую!

  2. Урок в ігровій формі відповідає віковій категорії учнів початкових класів.Усі завдання активізують пізнавальну діяльність, роблять урок цікавим та нестандартним. Заслуговує на увагу навчально – методичне забезпечення уроку. Дякую.

  3. Вчитель проводить урок у нестандартній формі. Конкурсна програма відповідає темі, меті, активізує навчальну діяльність, здійснювала зворотній зв*язок. Мовною практикою охоплені всі учні класу. Гадаю, учні проявили себе як справжні знавці мови.