mail@urok-ua.com

Конспект заняття для дітей середнього передшкільного віку «Добре слово із серця, щедро даруй ти людям, дитино»

Інтегроване заняття (ознайомлення з соціумом, фізичне виховання) спрямоване на формування у дітей відчуття емпатії, ввічливості, вдячності, толерантної взаємодії.

Конспект заняття

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Заняття є змістовним: гарні вправи , ігрові форми роботи, перегляд відео. Добре, що вчитель вказує посилання на використані матеріали, що корисним буде для колег. Дякую!

  2. Заняття є цікавим, конспект складено в сучасному стилі, з інтеграцією різних видів діяльності, які раніше взагалі не уявлялося поєднати: знайомство з соціумом, розвиток мовлення та фізичний розвиток в поєднанні з ІКТ…

  3. Заняття цікаве,корисне і захоплююче.Гарна мотивація-у формі запрошення до розмови,вчитель звертається до внутрішнього світу дітей.Вчитель не нав,язує дітям моральну проблему,вона вирішується на протязі уроку.Всі вправи підібрані вдало і сприяють виховній меті,особливо сподобалась вправа “Дякую за кульку”-тут увага до кожного,формується відчуття колективу.Прикрашає заняття використання відео,мультфільму.Дякую.

  4. Інтегроване заняття є змістовним, спрямоване на виховання в дітей доброти, ввічливості й толерантності. В матеріалі переважають ігрові форми роботи, що є актуальними для вікової категорії дітей. Чудово вихователь підібрала вірші. Думаю, що дітей зацікавило відео “Ввічливі слова”. Результативними вважаю ігри “Розфарбуй Смішариків”, “Дякую за кульку”, що є творчими та привчають до колективізму. Дидактична гра “Які слова ти вимовиш, коли… ” розвиватиме у вихованців мислення. Хочу також відзначити , що комплекс вправ з фітболами для дітей середньої групи є хорошим методом, щоб покращити фізичний розвиток дітей, а такі вправи під музику дітям будуть не лише корисними, а й подарують багато хороших емоцій. Дякую!