«Легко вогник запалити, та не легко погасити», виховний захід

«Легко вогник запалити, та не легко погасити», виховний захід
Продовжувати ознайомлення учнів із правилами протипожежної безпеки, формувати уявлення про причини виникнення пожежі в побуті та її наслідки; вчити учнів правильно діяти у випадку виникнення пожежі в сусідів чи на інших об’єктах; розвивати навички самозахисту; розсудливість, логічне мислення дітей, уміння робити висновки, виховувати повагу та інтерес до професії пожежника, свідоме ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

  • : Лапта Ірина Михайлівна
  • : Вчитель
  • : Білокуракинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2
  • Виховний захід
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Вдала робота на протипожежну тематиму. Сподобалось використання вистави. Продумана робота в парах. Практичні завдання допоможуть учням опанувати тему та завжди бути пильними.

  2. Я б порадила колегам додати Ваш захід у свою методичну скриньку. Здоров*я дитини – це головне, тому наш обов*язок проводити подібні заходи. Дякую за публікацію!

  3. Щотижня за виховним планом ми проводимо заходи щодо збереженн здоров*я та життя дитини, серед них обов*язковим є захід з на протипожежну тематику. Дана розробка Ірини Михайлівни допоможе урізноманітнити форму проведення бесіди. Особливу увагу звертаю па інсценізацію “Ріпка”. Дякую!

  4. Ірина Михайлівна, дякую за прекрасну, творчу розробку виховного заходу, побудовану на тісній взаємодії з дітьми. Вони і знання закріплюють, і нові набувають (“Довідкове бюро”), акторську майстерність відпрацьовують (інсценізація казки “Ріпка” на новий лад) і критичне мислення розвивають (гра “Інтерв ю”). Учитель не забуває і про профорієнтаційну роботу, розповідаючи про якості пожежників – рятівників.

  5. Ніколи не любила проводити заняття на подібні теми, щось в них мене не приваблює.Тому велике спасибі Вам за розроблений матеріал, яким можна скористатися безкоштовно.Вистава(за сюжетом казки “Ріпка”) – це просто знахідка для мене.Гра “Інтервю” – дуже по-дорослому. Молодець!