super@urok-ua.com

Літературне читання. Чи легко приносити радість іншим. В. Сухомлинський “Покинуте кошеня”

Автор матеріалу: Літературне читання. Чи легко приносити радість іншим. В. Сухомлинський “Покинуте кошеня”

Конспект уроку з літературного читання складено за оновленою навчальною програмою (серпень 2016) з літературного читання для 2 класу. Цей урок призначений для використання в навчальному процесі і допоможе вчителям початкової школи провести його успішно. На уроці використані різні види роботи: це і мовна та фонетична розминки,цікаві завдання для розвитку навичок читання, групова та диференційована роботи, цікаві ігри та вправи.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На мою суб’єктивну думку, за урок важко буде якісно виконати все заплановане вчителем. Тема уроку розкривається логічно та послідовно, учні виконують цікаві завдання (як от: асоціативний кущ, передбачення змісту твору за його назвою тощо). Не визначено домашнє завдання (за його відсутністю про це зазначається). Дякую.

  2. Вчитель застосовує різні види мотивації навчальної діяльності, що включають засоби активності учнів. Урок викликає потребу навчатися, викликає позитивні емоції, на мою думку. Передбачення змісту за заголовком спонукає до розвитку критичного мислення.

  3. Змістовний конспект уроку літературного читання. Уже на початку заняття учні зосереджуються на вправах, які розвивають пам’ять, увагу, мислення. Цікаві підготовчі завдання перед початком роботи з текстом твору В.Сухомлинського. Сподобалося творче завдання. Дякую.