mail@urok-ua.com

Лекція для учнів 10-11 класів на тему: “Куріння, алкоголь та наркотики, як основні згубні чинники для сучасної молоді”

Лекція для учнів 10-11 класів на тему: “Куріння, алкоголь та наркотики, як основні згубні чинники для сучасної молоді”
Мета: донести до учнів знання про шкідливий вплив на організм людини тютюну, алкоголю і наркотиків;  розповісти про наслідки їх вживання; спонукати учнів до ведення здорового способу життя; виховувати любов до життя

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

 • : Симчира Світлана Іванівна
 • : Вихователь ГПД
 • : Мукачівська спеціалізована школа I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів
 • Лекція для учнів Куріння алкоголь та наркотики
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Поняття “лекція” у багатьох асоціюється з монотонною подачею інформації слухачам. Світлана Іванівна так спланувала подачу матеріалу, що матеріал було цікаво слухати, доречним було відео, презентація. Тестова робота під час підсумку результативно завершує лекцію. Дякую!

 2. Стисло, лаконічно, грамотно викладений актуальний матеріал , що супроводжується презентацією, відео та тестовим опитуванням як підсумок. Сподобались фото людей на слайдах, які ілюструють згубні наслідки шкідливих звичок.Однозначно після такої лекції учні будуть мати чітке уявлення про зло , яке ці звички несуть людству та вироблять в собі імунітет стосовно розповсюджувачів наркотиків, алкоголю та тютюну.Дякую.

 3. Автор лекції майстерно підібрала матеріал, щоб донести до підлітків інформацію про наслідки куріння, вживання алкоголю чи наркотиків. У ході лекції наводиться статистика, оприлюднюються факти , і все це підкріплюється відеофільмами та слайдами презентації. Засвоєння і розуміння учнями отриманої інформації перевіряється проблеиними запитаннями та тестами. Хороша робота!

 4. Антитабакова тематика класної години виправдана, так як для підлітків в цьому віці зростає роль впливу однолітків, компанії, які і є головною причиною куріння в ранньому віці. Роз’яснювальна робота, особисті роздуми і отримана вході заходу інформація допоможе учням подолати тиск однолітків, виробити свою точку зору.
  Особлива увага приділялася слайдів, на яких були зображені моменти тютюнопаління в ранньому віці, його наслідки для дитячого організму. Торкнулися питання раннього вживання алкоголю. Дякую за матеріал

 5. Дуже корисна лекція. Ви розповіли школярам, що куріння завдає шкоди здоров’ю, як негативно впливає на всі системи органів, про статистику куріння. Важливою була інформація про алкоголь та наркотичні речовини. Впевнена, що учні зробили для себе певні висновки. Дякую!