super@urok-ua.com

Література рідного краю “Легенди про лихівських лелек”

Автор публікації
Автор матеріалу: Література рідного краю “Легенди про лихівських лелек”
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Комунальний опорний навчальний заклад "Лихівська загальноосвітня школа I-III ступенів"Лихівської селищної ради"Дніпропетровської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Документ описує дві легенди про лихівських лелек, які втілюють надію та диво у життя людей.

  1. Перша легенда розказує про вдову, яка втратила обох синів під час війни. В її дворі оселились лелеки, яких вона сприйняла як душі своїх дітей, що повернулись додому. Ця історія символізує втілення душ загиблих у лелеках та нескінченне бажання вдови бачити своїх синів.
  2. Друга легенда розповідає про бездітне подружжя, яке довго марило про народження дитини. Після того, як жінці наснився великий білий птах, а на їхньому подвір’ї лелеки збудували гніздо, їх мрія здійснилась. Ця історія акцентує на символі лелеки як вісника нового життя та щастя.

Обидві легенди відображають віру у чудеса та надію, які лелеки принесли до життя простих людей, перетворивши звичайні події на чарівні історії.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дібрати цікаві тексти — це не свідчить про творчу діяльність вчителя літератури. Можна було хоча б сформулювати запитання по змісту чи дібрати інші завдання для дітей (наприклад, скласти план прослуханого тексту чи ланцюжок запитань, дати поширену відповідь на запитання, написати мініатюру тощо). Вибачте за відверті думки.

  2. Легенди завжди зацікавлюють дітей, сприяють виникненню бажання все більше і більше дізнаватися про рідний край. Даний матеріал можна використати під час виховних годин, на уроках української літератури та інше.

  3. Цікаві легенди Ви обрали для розгляду на уроках Літератури рідного краю. Адже в них йде мова не лише про якісь історії пов’язані з лихівським краєм, чи лихівськими лелеками, а й висвітлюють вірування українців , які були характерними і для наших предків і залишаються такими для нас. Я із великим задоволенням прочитала ці легенди і гадаю , що навіть якщо дати їх 5 класу, то ніяких труднощів у дітей не виникне.