mail@urok-ua.com

ПРОЕКТ ” ЛЕГЕНДИ РІДНОГО КРАЮ”

Закріпити знання учнів про легенди та перекази, головні їх ознаки шляхом ознайомлення з духовними скарбами рідного краю, зокрема легендами і переказами;

  • : Пилипчинець Марія Василівна
  • : вчитель початкових класів, керівник гуртків
  • : Міжгірська ЗОШ I-III ст № 1,Міжгірська рай СЮН
  • Проект Легенди мого рідного краю
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. В ході такої роботи має бути гарна співпраця вчителя та учнів, що ми й можемо простежити. Легенди – це завжди запал до пізнання нового. Думаю, що ця дослідницька робота може зацікавити учнів. Дякую!

  2. Дуже цікаву платфррму заклала вчитель щодо формування національної свідомості дітей крізь призму історичної та культурної спадщини,відродження традиційних цінностей.Склалося враження ,що прект ще у роботі.Дещо треба доопрацювати та надати висновки.Цінним є співпраця вчитель-учень.Дякую!

  3. Проект змістовний, цікавий, пізнавальний, актуальний. Метод проектів вже в молодшому шкільному віці дозволяє закладати позиції самостійності , активності, ініціативності у пошуку відповідей на запитання ,систематизувати інформацію, використовувати отримані знання. Проект-це одноразова діяльність , яка спрямована на досягнення конкретної мети і я вважаю, що у вашому випадку мета досягнута.

  4. Діти полюбляють легенди та казки, але не завжди розуміють відмінність між ними.Марія Василівна організувала створення даного проекту, що допоможе відповісти на існуючі питання. Було проведено велику дослідницьку роботу. Дякую!