mail@urok-ua.com

Литературная гостиная, посвященная жизни и творчеству Бориса Пастернака.

ЧТОБЫ ТВОЯ СВЕЧА ВО МНЕ ГОРЕЛА

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Проведенню заходу (це не урок, а літературна композиція) передувала певна підготовка. Але глобальна поставлена мета: розкрити всю глибину творчої особистості Б.Пастернака (за 45 хвилин?).Біографічна інформація “подрібнена”.У старших класах лише слухати вірші — недостатньо, ще й такого автора як Пастернак.Тип уроку і форма проведення — різні поняття. Не сподобався естетичний фон презентації, на кожному слайді мали бути назви

  2. Проведений у нестандартній формі урок, сприятиме інтересу до вивчення літератури, поглибленню знань, розширенню їх читацького горизонту, вихованню інтересу і любові до читання. Проведений захід стане для здобувачів освіти сходинкою у реалізації творчих здібностей.

  3. Я із справжнім задоволенням ознайомилась із Вашою публікацією. Все вдало та змістовно. Я б також порадила збагатити захід відеоматеріалами. Дякую за чудову методичну роботу!

  4. Гарна робота! Красиво продумано і зроблено. Вірші, музика – гармонійно і цікаво. Взяла собі в педагогічну копілочку – дякую. Але я б ще добавила відео, кліп з піснями на слова Пастернака. І в завданнях групам завжди пишу побажання. Наприклад: “Ви – артисти. Покажіть свій артистизм.Прочитайте вірш так, щоб дух захопило. Я в вас вірю! Удачі”. Автору теж удачі.

  5. Хвилюючим є момент запалення свічки та читання поезії. Доцільно використовується запис класичної музики. Кожен учень залучається до роботи на уроці, співпрацюючи в групі. Хід уроку супроводжує слайдова презентація.