Литературная гостиная, посвященная жизни и творчеству Бориса Пастернака.

Автор публікації
Автор матеріалу: Литературная гостиная, посвященная жизни и творчеству Бориса Пастернака.
Посада: Викладач загальноосвітніх дисциплін
Місце роботи: ДНЗ "Михайлівське ВПУ"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

ЧТОБЫ ТВОЯ СВЕЧА ВО МНЕ ГОРЕЛА

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Проведенню заходу (це не урок, а літературна композиція) передувала певна підготовка. Але глобальна поставлена мета: розкрити всю глибину творчої особистості Б.Пастернака (за 45 хвилин?).Біографічна інформація “подрібнена”.У старших класах лише слухати вірші — недостатньо, ще й такого автора як Пастернак.Тип уроку і форма проведення — різні поняття. Не сподобався естетичний фон презентації, на кожному слайді мали бути назви

  2. Проведений у нестандартній формі урок, сприятиме інтересу до вивчення літератури, поглибленню знань, розширенню їх читацького горизонту, вихованню інтересу і любові до читання. Проведений захід стане для здобувачів освіти сходинкою у реалізації творчих здібностей.

  3. Я із справжнім задоволенням ознайомилась із Вашою публікацією. Все вдало та змістовно. Я б також порадила збагатити захід відеоматеріалами. Дякую за чудову методичну роботу!

  4. Гарна робота! Красиво продумано і зроблено. Вірші, музика – гармонійно і цікаво. Взяла собі в педагогічну копілочку – дякую. Але я б ще добавила відео, кліп з піснями на слова Пастернака. І в завданнях групам завжди пишу побажання. Наприклад: “Ви – артисти. Покажіть свій артистизм.Прочитайте вірш так, щоб дух захопило. Я в вас вірю! Удачі”. Автору теж удачі.

  5. Хвилюючим є момент запалення свічки та читання поезії. Доцільно використовується запис класичної музики. Кожен учень залучається до роботи на уроці, співпрацюючи в групі. Хід уроку супроводжує слайдова презентація.