mail@urok-ua.com

Методична ефективність використання ІТ- контенту сучасного уроку. Для використання на методичних заходах.

Даний матеріал розкриває шляхи використання інформаційно -комунікаційних технологій на уроках виробничого та теоретичного навчання професійно – технічного навчального закладу. ІКТ не тільки мають позитивний вплив на процес засвоєння навчального матеріалу, а і сприяють підвищенню інтересу та зацікавленості в учнів до предмету й навчання в цілому. Дидактичні властивості інформаційно-комунікаційних технологій дозволяють вважати їх ефективним навчальним засобом та інструментом для формування професійних та предметних умінь та навичок.

Даний матеріал можна використовувати для проведення засідань педагогічної ради та інших методичних заходів у навчальному закладі.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. не уявляю урок без І К технологій. Ще б програмне забезпечення щоб не купувати вчителю за власний кошт платні програми

  2. Лариса Миколаївна надала методичний матеріал щодо використання інформаційно-комунікативних технологій у навчальному процесі.Цінним є те,що поряд із теоретичним матеріалом є практична частина,викладена у відеоряді презентаціі.Бажаю успіхів!

  3. Сучасний урок неможливий без застосування інформаційно – комунікаційної технології, що і зазначає у своїй роботі автор. У статті вказані позитивні моменти використання технології, завдяки яким підвищується рівень сприйняття і засвоєння учнями навчального иатеріалу.

  4. Актуальна розробка, матеріал поданий у зрозумілому та лаконічному вигляді, сприятливому для розуміння та використання в подальшому та уроках та позаурочний час. Дякую за ідеї!

  5. Доповідь допомагає ознайомити з основними питаннями ефективності використання інформаційно-комунікативних технологій в контексті сучасного уроку. Матеріал супроводжує слайдова презентація, послідовність слайдів вказана .