mail@urok-ua.com

Ребуси на уроках та виховних заходах

Ребуси на уроках та виховних заходах (на допомогу вчителю зарубіжної літератури)
У посібнику дібрані цікаві ребуси для учнів 5–9-х класів (за Програмою 2012 р. зі змінами 2015 р.). Вони допоможуть учителю не тільки готуватися до уроків, але й робити кожен з них неповторним, що сприятиме розвитку творчих здібностей учнів і збільшенню їх інтересу до літератури.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
523

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Частенько використовую ребуси на уроках, тому дякую автору за таку чудову роботу, із задоволенням скористаюся вашим доробком! Історія ребусів, і самі ребуси – цікаво! Рекомендую колегам.

  2. Посібник містить пізнавальний ,корисний, цікавий матеріал. Беззаперечно, ребуси допомагають розвивати критичне і логічне мислення, пам’ять, творчіть також спонукають учнів до знань. Робота Романа Степановича об’ємна, креативна. Учитель уміє зацікавити матеріалом. Дякую. Успіхів!

  3. Унікальний посібник, розрахований на учнів, вчителів, батьків, містить багато цікавої інформації про історію ребусів, правила їх складання та відгадування. Діти дуже люблять відгадувати ребуси на уроках, особливо в 5-7 класах. Хоча є й складні, що важко розгадати.

  4. Корисний дидактичний матеріал! Цікаво було прочитати про історію ребусів та ознайомитись з довідником шанувальника ребусів. Робота сподобалася докладно описаним алгоритмом складання та розшифруванням ребусів, креативними авторськими ребусами.

  5. Цей унікальний дидактичний матеріал, який пропонує Роман Степанович є справжньою знахідкою. Адже ребуси допомагають розвивати критичне і логічне мислення, тренує пам”ять, увагу.Щоб розгадати ребус із зарубіжної літератури потрібно добре знати зміст твору, тому це ще й мотивуватиме учнів до читання!!! Дякуємо за розробку!!!