«Хмари слів» на уроках зарубіжної літератури

Автор публікації
Автор матеріалу: «Хмари слів» на уроках зарубіжної літератури
Посада: Учитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Комишнянська ЗОШ І – ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

«Хмари слів» – це форма роботи на уроці, яка дозволяє створити ситуацію інтересу, активізує процес навчання, сприяє кращому засвоєнню знань.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
5
(2)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Як показує досвід, дітям подобаються “хмарні” технології. Дана робота практичного спрямування, автор поділилася власними ідеями, додавши конкретні цікаві приклади. Дякую. Наталія Кожукало

  2. Мене теж захопила “хмарна” технологія.Для себе я відкрила новий освітній ресурс створення “хмар слів”.Цю технологію можна застосовувати на будь-яких уроках.Вона дуже активізує роботу дітей і сприятиме кращому засвоєнню матеріалу.Дякую

  3. На мою думку, хмари слів можна використовувати на різних уроках. Такий матеріал розвиває пізнавальний інтерес до навчання.Створені зразки хмар є прикладом для роботи,це такий методичний прийом, що спонукає до творчості. Дякую.

  4. Справді, чудові зразки матеріалів, що стануть окрасою багатьох уроків колег. “Хмари слів” для більшості – це щось нове та унікальне, тому й створюють ситуацію інтересу. Дякую!

  5. В мене не дуже багато педагогічного досвіду роботи, тому Ваш матеріал – це для мене цікава новинка. Також сподобалась така форма роботи, запропоновані ідеї є досить вдалими. Думаю, що такі зразки “хмарних слів” зможуть приковувати погляди учнів та значно краще активізують їхню роботу на уроках. Дякую!

  6. От тільки прочитала заголовок, і зразу ж скачала роботу, бо тема актуальна та цікава.Прочитала матеріал – і з захопленням кажу вам: дякую за роботу! Я використовую “хмарні” технології, а ви зробили чудові зразки матеріалів.