mail@urok-ua.com

«Хмари слів» на уроках зарубіжної літератури

«Хмари слів» – це форма роботи на уроці, яка дозволяє створити ситуацію інтересу, активізує процес навчання, сприяє кращому засвоєнню знань.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(10 оцінок. Рейтинг публікації: 5 з 5)
1372

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Мене теж захопила “хмарна” технологія.Для себе я відкрила новий освітній ресурс створення “хмар слів”.Цю технологію можна застосовувати на будь-яких уроках.Вона дуже активізує роботу дітей і сприятиме кращому засвоєнню матеріалу.Дякую

  2. На мою думку, хмари слів можна використовувати на різних уроках. Такий матеріал розвиває пізнавальний інтерес до навчання.Створені зразки хмар є прикладом для роботи,це такий методичний прийом, що спонукає до творчості. Дякую.

  3. Справді, чудові зразки матеріалів, що стануть окрасою багатьох уроків колег. “Хмари слів” для більшості – це щось нове та унікальне, тому й створюють ситуацію інтересу. Дякую!

  4. В мене не дуже багато педагогічного досвіду роботи, тому Ваш матеріал – це для мене цікава новинка. Також сподобалась така форма роботи, запропоновані ідеї є досить вдалими. Думаю, що такі зразки “хмарних слів” зможуть приковувати погляди учнів та значно краще активізують їхню роботу на уроках. Дякую!

  5. От тільки прочитала заголовок, і зразу ж скачала роботу, бо тема актуальна та цікава.Прочитала матеріал – і з захопленням кажу вам: дякую за роботу! Я використовую “хмарні” технології, а ви зробили чудові зразки матеріалів.