mail@urok-ua.com

«Хмари слів» на уроках зарубіжної літератури

«Хмари слів» – це форма роботи на уроці, яка дозволяє створити ситуацію інтересу, активізує процес навчання, сприяє кращому засвоєнню знань.

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(9 оцінок. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
926

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. На мою думку, хмари слів можна використовувати на різних уроках. Такий матеріал розвиває пізнавальний інтерес до навчання.Створені зразки хмар є прикладом для роботи,це такий методичний прийом, що спонукає до творчості. Дякую.

  2. Справді, чудові зразки матеріалів, що стануть окрасою багатьох уроків колег. “Хмари слів” для більшості – це щось нове та унікальне, тому й створюють ситуацію інтересу. Дякую!

  3. В мене не дуже багато педагогічного досвіду роботи, тому Ваш матеріал – це для мене цікава новинка. Також сподобалась така форма роботи, запропоновані ідеї є досить вдалими. Думаю, що такі зразки “хмарних слів” зможуть приковувати погляди учнів та значно краще активізують їхню роботу на уроках. Дякую!

  4. От тільки прочитала заголовок, і зразу ж скачала роботу, бо тема актуальна та цікава.Прочитала матеріал – і з захопленням кажу вам: дякую за роботу! Я використовую “хмарні” технології, а ви зробили чудові зразки матеріалів.