super@urok-ua.com

Конспект уроку з зарубіжної літератури для 9 класу на тему “Бернард Шоу. Специфіка втілення античного міфу в пʼєсі «Пігмаліон». Проблематика та аналіз пʼєси. «Пробудити в собі людину»”

Автор матеріалу: Конспект уроку з зарубіжної літератури для 9 класу на тему “Бернард Шоу. Специфіка втілення античного міфу в пʼєсі...

Даний урок знайомить учнів з драматургією Бернарда Шоу. Урок побудовано так, щоб учні мали змогу якомога більше висловлювати власні думки, спираючись на текст твору, робити самостійні висновки по вивченому матеріалу, досліджувати літературний матеріал. Елементи театралізації під час уроку дають змогу відчути час, в рамках якого відбуваються події, прищеплюють учням смак до художньо-театрального мистецтва.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вдало обрана форма уроку — семінар, а також при вивченні драматичних творів логічним є інсценування уривків п’єси. Дослідницька діяльність учнів — необхідна складова даного заняття. Використання музики та живопису підсилили емоційний ефект. Дякую. Наталія Кожукало

  2. Професійно розроблено урок. Дощова осінь завжди нагадує про Англію… Та мені було так тепло і легко, бо відчувала, що в розробку уроку автор додала і частинку своєї душі, таланту, натхнення. З такого творчого доробку можна багато почерпнути. Дякую авторові!

  3. Конспект сподобався. Дуже гарний вступ. Елементи театралізації вдалі. Цікаве звернення до картин. Ось ці елементи можна запозичити – дякую. Не побачила розкриття питання щодо специфіки втілення античного міфу в пʼєсі «Пігмаліон».