super@urok-ua.com

Методичні рекомендації щодо реалізації проблеми використання на уроках мови і літератури педагогічних технологій, що розвивають творче мислення школярів

Автор публікації
Автор матеріалу: Методичні рекомендації щодо реалізації проблеми використання на уроках мови і літератури педагогічних технологій, що роз...
Посада: Вчитель російської мови та зарубіжної літератури
Місце роботи: Бердянська ЗОШ №7

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Методичні рекомендації щодо реалізації проблеми використання на уроках мови і літератури педагогічних технологій, що розвивають творче мислення школярів
У матеріалі висвітлено актуальну проблему модернізації й оптимізації
сучасного компетентнісно орієнтованого уроку, спрямованого на формування й розвиток предметних і ключових компетентностей учнів в умовах акмеологічного освітнього середовища. В системі освіти творчі можливості, закладені у кожній людині природою, мають бути розвинені та педагогічно скориговані. Школа повинна закласти підгрунтя розвитку творчого потенціалу особистості та визначити сталий напрямок цього процесу.
В матеріалі висвітлено передові педагогічні ідеї та власне бачення щодо організації й побудови сучасного компетентнісно орієнтованого уроку, упровадження інноваційних підходів до навчання в освітній процес.

Вікно перегляду документа

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Порушена в роботі проблема є актуальною. В основному розкриті педагогічні технології, які сприяють розвитку творчого мислення учнів на уроках української мови та літератури. Але здебільшого інформація теоретичного, а не практичного змістового наповнення. Дякую.

  2. Мене зацікавило те, що автор публікації спрямовує свою роботу на створення психолого-педагогічного комфорту на уроках. Це дуже важливо для учнів, які повинні з радістю та бажанням йти на заняття. Представлені різноманітні та цікаві форми роботи, спрямовані на розвиток творчих здібностей. Особливо приємно, що автор використовує таку форму роботи, як поетичні хвилинки, чомусь незаслужено останнім часом забуту. Всі представлені нетрадиційні форми уроків, творчі види завдань, дидактичні засоби навчання заслуговують на увагу та подальше використання. Дякую автору за творчість та вкладену в роботу душу.

  3. Дуже хороша і змістовна робота. А головне – корисна. Якщо врахувати, наскільки швидко все змінюється в освіті, то кожному вчителеві це стане у пригоді для різноманіття у своїй роботі. Гарно і доступно описані форми роботи. Дуже сподобались “11-слів’я”, “Розмалюй моє слово”. І взагалі – мені все сподобалось.

  4. Змістовні методичні рекомендації надає учитель Лучія Тимофіївна. Вдалі зразки творчих завдань, вправ на широкий спектр розвитку вмінь і навичок, здібностей учнів. У публікації можна знайти загальновідомі приклади вправ на розвиток творчості дитини і власні напрацювання з досвіду педагога.

  5. Вчитель у даній роботі досліджує проблему розвитку творчих здібностей школярів. До нашої уваги пропонується теоретичний матеріал , на його основі Лучія Тимофіївна висловлює власні думки, що робить матеріал індивідуальним, також задіяні вже відомі педагогічні методи. Мою увагу привернула вправа, коли за опорними словами учні складають вірш-сповідь.

  6. Тема – актуальна і цікава, в свій час писала дослідження про формування творчих здібностей учнів. Чітко, компактно і зрозуміло подано теоретичний матеріал, висвітлено підходи до розв”язання проблеми. Метод. рекомендації наповнені значною кількістю прикладів. Взяла на замітку метод “кольористики”. Дякую.