super@urok-ua.com

Мультимедійна презентація з української літератури до теми «Собор – символ духовної краси людини в однойменному романі Олеся Гончара»

Автор публікації
Автор матеріалу: Мультимедійна презентація з української літератури до теми «Собор – символ духовної краси людини в однойменному романі О...
Посада: викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
Місце роботи: Могилів-Подільський технолого-економічний коледж Вінницького НАУ

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду презентації
Короткий опис презентації

Презентація присвячена розгляду роману Олеся Гончара «Собор», символу духовної краси людини. Під час заняття з’ясовується історія написання твору, аналізується жанр, тема, ідея та образи головних персонажів. Особлива увага приділяється суспільно-історичним умовам 30 – 60-х років XX століття. Головним аспектом презентації є обговорення проблематики та головного конфлікту роману, а також його актуальність і значення для сучасної людини.

План презентації:

  1. Історія написання роману «Собор».
  2. Жанр, тема, ідея та сюжетно-композиційні особливості твору.
  3. Характеристика образів.
  4. Проблематика твору і головний конфлікт.

У романі висвітлено необхідність збереження культурної та духовної спадщини, роль особистості у суспільстві, та відповідальність перед минулим і майбутнім. «Собор» надихає на роздуми про духовні цінності, історію та культуру, акцентуючи важливість совісті, моралі та патріотизму.

Завершується презентація обговоренням домашнього завдання, яке передбачає вміння характеризувати образи роману та написання тематичного есе.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вибачте, але є суттєві зауваження до даної презентації: 1.Велика кількість слайдів. 2. Дрібний шрифт. 3. Кожен слайд повинен мати назву. 4. Через блідий художній фон на слайдах №№38 – 43 не видно назв. 5. Зайвими, на мою думку, є кетяги калини фактично на всіх слайдах, через них на можна якісно прочитати фрагменти текстового матеріалу (№№6, 13, 21, 22, 26, 30 тощо). 6. Недопустимі “розтягнуті” фотографії.

  2. Дуже гарна презентація. Нічого зайвого. Все у відповідності до теми. Подобаються схеми, завдання. Тільки одне питання-зауваження: 46 слайдів – це, мабуть, забагато? Дякую.