mail@urok-ua.com

Мультимедійний супровід до уроків з розвитку зв’язного мовлення

Матеріал дібраний послідовно.ю цікавий та доступний для дітей.

Презентація №1

Вікно перегляду презентації

Презентація №2

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Уроки розвитку зв*язного мовлення є важливими у навчальному процесі. Вчитель надає яскраві презентації, які можна використати на власних уроках, доповнивши або змінивши зміст. Подібні публікації допоможуть у підготовці до уроку.

  2. Презентація розроблена для учнів початкових класів, супроводжується яскравими зображеннями та анімацією, являється візуально привабливою, що дозволяє утримувати увагу молодших школяриків. Добре, що анімація на слайдах не занадто активна, але треба попрацювати над текстовим матеріалом. Дякую.

  3. Мовлення – важливий психічно- пізнавальний процес. Вчити дітей зв’язно висловлювати свою думку не завжди просто, особливо “гаджитових” діток. Презентація – це допомога вчителю під час уроків РЗМ. Особливо сподобалась презентація√2. Писати лист рукою завжди романтично і творчо. До своєї папочки мультимедій завантажу обов’язково. Може, Ви маєте презентації для діток з особливими потребами? Чекатиму.

  4. Такі цікаві презентації будуть гарним доповненням до уроків з розвитку зв*язного мовлення, адже вони зможуть покращити якість самих уроків. Матеріал має чудове оформлення, а також відображає ефективні форми роботи. Дякую!