mail@urok-ua.com

Музейний урок “Новорічні прикраси – це ялиноньки окраса”

У роботі розкрито історію виникнення новорічних прикрас та звичаю прикрашати ялинку у світі та в Україні. Учасники заходу дізнаються, що українські прикраси цінуються в усьму світі. Неабиякий інтерес викличуть колекції старовинних новорічних прикрас, новорічних поштових листівок шкільного етнографічного музею “Оберіг” та можливість власноруч виготовити новорічні прикраси.

Відеопривітання з Новим роком, новорічні пісні та фрагмент з кінофільму Ельдара Рязанова “Карнавал”, де Людмила Гурченко виконує пісню “Пять минут”, створюють святковий настрій уроку.

 • : Кулага Ганна Степанівна
 • : учитель математики, керівник гуртка
 • : НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «РОЗДОЛЬНЕНСЬКИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД I-III СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КАЛАНЧАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
 • - Музейний урок «Новорічні прикраси – це ялиноньки окраса»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 3.8 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
607

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

 1. Дякую колезі за Музейний урок. З глибини піднята історія створення ялинкової іграшки. Цікавий матеріал. Варто було б в умовах НУШ залучити дітей до розвитку критичного мислення, надати їм можливість бути активнішими учасниками уроку.

 2. Дякую колезі за Музейний урок. З глибини піднята історія створення ялинкової іграшки. Цікавий матеріал. Варто було б в умовах НУШ залучити дітей до розвитку критичного мислення, надати їм можливість бути активнішими учасниками уроку.