mail@urok-ua.com

Музейний урок “Новорічні прикраси – це ялиноньки окраса”

У роботі розкрито історію виникнення новорічних прикрас та звичаю прикрашати ялинку у світі та в Україні. Учасники заходу дізнаються, що українські прикраси цінуються в усьму світі. Неабиякий інтерес викличуть колекції старовинних новорічних прикрас, новорічних поштових листівок шкільного етнографічного музею “Оберіг” та можливість власноруч виготовити новорічні прикраси.

Відеопривітання з Новим роком, новорічні пісні та фрагмент з кінофільму Ельдара Рязанова “Карнавал”, де Людмила Гурченко виконує пісню “Пять минут”, створюють святковий настрій уроку.

Вікно перегляду документа

  • : Кулага Ганна Степанівна
  • : учитель математики, керівник гуртка
  • : НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «РОЗДОЛЬНЕНСЬКИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД I-III СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КАЛАНЧАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
  • - Музейний урок «Новорічні прикраси – це ялиноньки окраса»
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Новорічна іграшка також має свою історію, адже вона не з’явилася нізвідки. Ось Ви у цікавій інтерактивній формі і знайомите з цим дітей, використовуючи історії, легенди, звичаї, експонати, відеозапис пісні, виготовлення іграшок разом із батьками. Чудова робота, дякую!

  2. Музейний урок мені сподобався та зацікавив. Учитель підготувала багато пізнавального матеріалу, який поєднується з різними видами роботи, наприклад, іграми.Особливістю цього уроку є те, що учні поруч із батьками виконують спільну справу. Дякую.

  3. Дякую колезі за Музейний урок. З глибини піднята історія створення ялинкової іграшки. Цікавий матеріал. Варто було б в умовах НУШ залучити дітей до розвитку критичного мислення, надати їм можливість бути активнішими учасниками уроку.

  4. Дякую колезі за Музейний урок. З глибини піднята історія створення ялинкової іграшки. Цікавий матеріал. Варто було б в умовах НУШ залучити дітей до розвитку критичного мислення, надати їм можливість бути активнішими учасниками уроку.