mail@urok-ua.com

“Наодинці з Кобзарем ” ( творчі роботи учасників конкурсу, присвяченого Т..Шевченку)

Участь у конкурсах сприятиме формуванню у школярів почуття національної гідності, гордості за  Великого Кобзаря, розвиватиме мовлення та мислення учнів; заохочуватиме до власної творчості.

  • : Кундель Валентина Олександрівна
  • : учитель української мови та літератури
  • : Краснополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • учнів 7,10кл. (2)
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вчителька поділилася двома учнівськими роботами, присвяченими Тарасу Шевченку. Творчим є підхід семикласниці у виборі форми — уявний діалог із Кобзарем; але не дуже цікаві запитання та відповіді. Робота одинадцятикласника (публіцистичний роздум) не є креативною, адже написані шаблонні фрази. На жаль, в обох роботах є орфографічні, граматичні, мовні помилки.

  2. Завжди цікаво переглянути творчі роботи школярів . Це добре, коли є обдаровані учні. Повністю погоджуюсь із попереднім коментарем колеги. Бажаю Вам натхнення та творчих учнів!

  3. Цікаві та творчі роботи учнів на конкурс ,присвяченому Т.Г.Шевченку. Ви -молодці ,що зуміли зібрати такий цінний матеріал.Дякую Вам за це.

  4. Цікаві творчі роботи учасників конкурсу, присвяченого Т.Г.Шевченку “Наодинці з Кобзарем” .Ви добре зробили,що зібрали неоціненний матеріал із цього конкурсу. Вами проведена досить велика та об’ємна робота щодо цього матеріалу. Але ці роботи повинні бути досить творчого характеру ,а не цитати Т. Шевченка та реферативного характеру матеріал. Допрацюйте – і буде гарний матеріал . Дякую Вам !