mail@urok-ua.com

Урок-тренінг з основ здоров’я, 4 клас на тему Наодинці вдома. Дії дитини за умови опосередкованої небезпеки: пожежа в іншій квартирі, іншому будинку тощо.

Даний матеріал дає можливість розширити уявлення учнів про причини виникнення пожежі в побуті та її наслідки; вчити відтворювати порядок дій у разі опосередкованої небезпеки, викликати рятувальні служби;

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

 

  • : Гончаренко Вікторія Олександрівна
  • : Вчитель початкових класів
  • : Малосмілянська ЗОШ I-II ступенів
  • Урок-тренінг з основ здоров’я
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вікторіє Олександрівно! Дякую за урок-тренінг, який варто взяти до своєї вчительської скарбнички. Тема надзвичайно актуальна. Ви показали, як можна обіграти завдання уроку, аби учні непомітно для себе зробили важливі висновки, в основі яких – безпека власного життя. Доречними є прийоми “Мікрофон”, “Робота в групах”, обговорення ситуативних завдань, де учні засвоюють алгоритм дій в надзвичайних ситуаціях. Успіхів Вам і надалі!

  2. Урок- тренінг розширює та закріплює знання учнів з теми. Працюючи в групах, школярі аналізують ситуації, обговорюють правильні відповіді. Учитель застосовує здоров’язберігаючі технології. Підготовлені цікаві вправи та завдання. Дякую.

  3. Розробка містить цікаві вправи для закріплення теми. Автор підібрала групові та індивідуальні завдання, розігрування діалогів та обговорення ситуацій. Весь урок побудований у вигляді гри, гадаю, дітям було весело і цікаво.

  4. Основи безпечної життєдіяльності – це те, що учні першочергово повинні вивчати, повторювати, узагальнювати. Добре, що у Вашому конспекті є орієнтовний план роботи, інформаційне повідомлення, аналіз ситуацій, розгадування кросворду, групова робота, робота з прислів’ями, ранжування. Всі ці форми та методи роботи дозволять учням розширити уявлення про причини та наслідки виникнення пожеж. Дякую.