mail@urok-ua.com

Наукова презентація на тему: “Клітина – найменша неподільна одиниця живого. Історія вивчення клітин”

Клітина – елементарна біологічна система, основна структурна та функціональна одиниця живого, єдине ціле із структурних компонентів, основними властивостями якої є саморегуляція, самовідтворення і самовідновлення. Отже, саме клітина є елементарною біологічною системою, оскільки є межею подільності клітинних організмів, найменшою одиницею їхньої будови, яка наділена життям і всіма основними життєвими властивостями. Клітина є основною структурною одиницею живого, тому що лежить в основі будови і розвитку клітинних про- та еукаріотичних організмів. Вона ж є основною функціональною одиницею живого, тому що лежить в основі виконання життєвих функцій організмів. Клітина є єдиним цілим, тому що всі органели клітини функціонально пов’язані між собою і будь-яка органела не може існувати позаклітинно, навіть у поживному середовищі.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дана презентація на тему «Клітина – найменша неподільна одиниця живого. Історія вивчення клітин» дає можливість учням отримати знання про форми існування організмів та історичні факти, що відображають етапи вивчення клітини. Завершується презентація перевіркою набутих знань у вигляді тест – контролю.На мою думку даний матеріал допоможе вчителю доповнити урок .

  2. Пізнавальна презентація, хороше доповнення до уроку, яка допоможе учням не тільки зрозуміти новий матеріал, а й перевірити його засвоєння, адже в ній вміщені тестові завдання та правильні відповіді до них.