mail@urok-ua.com

«НАЙРОЗУМНІШИЙ» Позакласний захід для учнів 8 класу

«НАЙРОЗУМНІШИЙ» Позакласний захід для учнів 8 класу
інтелектуальна гра «НАЙРОЗУМНІШИЙ» є авторським виховним заходом, який допоможе зробити шкільні урочистості цікавими та оригінальними. Мета – спланувати та організувати проведення декади математики, підвищити інтерес до вивчення предметів математичного циклу, дослідити взаємовідносини учнів у класі, покращити спілкування між школярами, використовувати різні форми роботи. Може використовуватися учителями математики у позакласній роботі.

 • : Кулік Людмила Володимирівна
 • : вчитель математики
 • : ЗОШ І-ІІІ ст. №9 м. Новограда-Волинського
 • інтелектуальна гра
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 1 з 5)
253

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Як зацікавити дітей своїм предметом? Відповіддю на це питання є позакласний захід з математики. Гра захоплює цікавими , різнорівневими завданнями. Звичайно, презентації не вистачає, зверніть, будь ласка, увагу. Дякую за використання у сценарії ліричних поезій, це створює відповідний настрій заходу. Успіхів.

 2. Чудовий, цікавий матеріал для змагання. Собі візьму на замітку. Цілком підтримую попередніх дописувачів – презентація підніме даний матеріал на рівень вище. Бажаю успіхів і вдячних учнів.

 3. Так,погоджуюсь з попереднім коментарем, але з власного досвіду хочу зазначити, що для такої гри все-таки потрібна інтерактивна підтримка. А так підбірка завдань чудова.

 4. Кажуть, що математика є царицею наук, але вчителям-математикам так важко зацікавити школярів своїм предметом.Це- наука точна, багатьом не зрозуміла і саме така інтелектуальна гра,яку пропонує Людмила Володимирівна є справжньою панацеєю. Гра цікава, багато різнорівневих задань.