mail@urok-ua.com

«НАЙРОЗУМНІШИЙ» Позакласний захід для учнів 8 класу

«НАЙРОЗУМНІШИЙ» Позакласний захід для учнів 8 класу
інтелектуальна гра «НАЙРОЗУМНІШИЙ» є авторським виховним заходом, який допоможе зробити шкільні урочистості цікавими та оригінальними. Мета – спланувати та організувати проведення декади математики, підвищити інтерес до вивчення предметів математичного циклу, дослідити взаємовідносини учнів у класі, покращити спілкування між школярами, використовувати різні форми роботи. Може використовуватися учителями математики у позакласній роботі.

 • : Кулік Людмила Володимирівна
 • : вчитель математики
 • : ЗОШ І-ІІІ ст. №9 м. Новограда-Волинського
 • інтелектуальна гра
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 3 з 5)
1571

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Конкурс “Найрозумніший ” містить три стандартних етапи гри, з якими більшість знайомі. Мені сподобалось, що автор замінив третій етап гри, на зовсім інший тур, який незвичний та цікавий, вчить дітей бути уважними, логічно міркувати. Стане в нагоді при проведення математичних тижнів, так і для позакласної роботи. Дякую автору!!!

 2. Як зацікавити дітей своїм предметом? Відповіддю на це питання є позакласний захід з математики. Гра захоплює цікавими , різнорівневими завданнями. Звичайно, презентації не вистачає, зверніть, будь ласка, увагу. Дякую за використання у сценарії ліричних поезій, це створює відповідний настрій заходу. Успіхів.

 3. Чудовий, цікавий матеріал для змагання. Собі візьму на замітку. Цілком підтримую попередніх дописувачів – презентація підніме даний матеріал на рівень вище. Бажаю успіхів і вдячних учнів.

 4. Так,погоджуюсь з попереднім коментарем, але з власного досвіду хочу зазначити, що для такої гри все-таки потрібна інтерактивна підтримка. А так підбірка завдань чудова.

 5. Кажуть, що математика є царицею наук, але вчителям-математикам так важко зацікавити школярів своїм предметом.Це- наука точна, багатьом не зрозуміла і саме така інтелектуальна гра,яку пропонує Людмила Володимирівна є справжньою панацеєю. Гра цікава, багато різнорівневих задань.