Організація роботи щодо формування обчислювальних навичок у 1 класі. Тести з вибором відповіді

Автор публікації
Автор матеріалу: Організація роботи щодо формування обчислювальних навичок у 1 класі. Тести з вибором відповіді
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Рубіжанська ЗОШ № 8

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Формування обчислювальних навичок – трудомістка і нудна робота, якщо вчитель не вносить різноманіття в її організацію. Учбові завдання з нематематичною інформацією – один із можливих прийомів різноманітної діяльності в роботі щодо формування обчислювальних навичок.
Математичні завдання розташовані в порядку зростання складності. В них дається словесне формулювання пізнавальних питань, можливі відповіді, одна з яких правильна , математичні завдання обчислювального характеру для перевірки вибору відповіді та інформація про тварин або події. Це сприяє засвоєнню програмного матеріалу та підвищує пізнавальну активність дітей.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Формування обчислювальних навичок вимагає від вчителя вносити у свою роботу різні ріноманітні та цікаві завдання. Педагог підійшов до даного завдання творчо та пропонує нам вправи які будуть не тільки виконувати функцію розвитку обчислювальних навичок але й будуть містком інтеграції математики з іншими предметами.

  2. Цікаві вправи та завдання для першачків, які мають не тільки навчальну мету, а й розвивальну. Педагог всебічно впливає на учнів завданнями, що стосуються реального життя.

  3. Матеріали цікаві тим, що у них гармонійно поєднано мовний та математичний матеріали. Автор подає схеми для розв*язання. Це стане у нагоді тим, хто забажає створити презентацію.