mail@urok-ua.com

Організація роботи щодо формування обчислювальних навичок у 1 класі. Тести з вибором відповіді

Формування обчислювальних навичок – трудомістка і нудна робота, якщо вчитель не вносить різноманіття в її організацію. Учбові завдання з нематематичною інформацією – один із можливих прийомів різноманітної діяльності в роботі щодо формування обчислювальних навичок.
Математичні завдання розташовані в порядку зростання складності. В них дається словесне формулювання пізнавальних питань, можливі відповіді, одна з яких правильна , математичні завдання обчислювального характеру для перевірки вибору відповіді та інформація про тварин або події. Це сприяє засвоєнню програмного матеріалу та підвищує пізнавальну активність дітей.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
108

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Формування обчислювальних навичок вимагає від вчителя вносити у свою роботу різні ріноманітні та цікаві завдання. Педагог підійшов до даного завдання творчо та пропонує нам вправи які будуть не тільки виконувати функцію розвитку обчислювальних навичок але й будуть містком інтеграції математики з іншими предметами.

  2. Цікаві вправи та завдання для першачків, які мають не тільки навчальну мету, а й розвивальну. Педагог всебічно впливає на учнів завданнями, що стосуються реального життя.

  3. Матеріали цікаві тим, що у них гармонійно поєднано мовний та математичний матеріали. Автор подає схеми для розв*язання. Це стане у нагоді тим, хто забажає створити презентацію.