mail@urok-ua.com

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ З УЧНЯМИ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ НА РІЗНИХ ЕТАПАХ УРОКУ МАТЕМАТИКИ

Найважливіше завдання школи в плані вивчення математики – сприяти засвоєнню учнями глибоких і міцних знань, формуванню вмінь і навичок застосування їх у житті, на практиці. Школа покликана навчати кожного учня знаходити шляхи розв’язання проблем, формувати в школярів здатність самостійно, творчо мислити.
Особливо гостро постає це питання в класах, що потребують педагогічної підтримки.
Педагогічна підтримка – це основна з освітніх форм (поряд з навчанням і вихованням), яка є вираженням гуманістичної позиції педагога в його взаємодії і співпраці з дитиною.
Розглянемо 13 етапів навчального заняття в класах, комбінуючи які можна отримати різноманітні варіанти уроків математики.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Матеріал актуальний і , гадаю, стане у нагоді колегам. Автор публікації пропонує на кожному етапі уроку освітні задачі та різні педагогічні техніки, які допоможуть учням краще сприймати тему уроку. Корисними є джерела інформації.

  2. Автор затронув актуальну тему сьогодення. У кожного вчителя знайдеться один або більше класів де провести урок вимагає багато моральних та психологічних зусиль, діти таких класів часто відволікаються, бешкетники превертають зайву увагу. У даній статті як молоді так і більш досвідченні педагоги знайдуть різні способи вирішення своїх проблем. Дякую автору.